• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Rohkem võimalusi Modulusega

Võimalusterohke Modulus
Artikkel

2017 aasta alguses on meil hea meel tutvustada uut AJ Grupi enda disainitud ja toodetud kontorimööbli sarja. Modulus on mitmekülgne ja paljude kombineerimisvõimalustega mööblisari. Modulus seeria on disainitud AJ Grupi disaineri Elin Basander Andre poolt ning toodetud AJ Furniture Factory poolt Poolas. Modulus sobib nii suurte kontoriruumide kui ka väikeste kodukontorite sisustamiseks just selle pärast, et igaüks saab erinevaid mööbliesemeid kombineerides unikaalse kontori, mis on täpselt selline nagu vaja.

 

Moduluse sarja loomisel peeti silmas seda, et mööbel oleks võimalikult praktiline ja kombineerides erinevaid kappe, riiuleid ja sisumooduleid saaks kokku täpselt sellise lahenduse nagu igale erinevale töökohale sobilik. Moduluse seeria autor Elin selgitab, et kõik mööbliesemed on omavahel sobivate mõõtudega. Kõik sisumoodulid sobivad nii riiulisse, kappi, lükandustega kappi ja ka dokumendikappi.

Nutikad kombineerimisvõimalused

Modulusega saab luua praktilisi ja samas kaasaegseid kontoriruume. Nagu ütleb ka mööbliseeria nimi, on tegemist nii-öelda moodulitega, mis on kõik omavahel kombineeritavad. Ettevõtte kasvades saab juurde lisada erinevaid kappe ja riiuleid, mis kõik sobivad kogu ruumi sisustusega. Tooted on testitud ning sobivad tihedaks kasutamiseks ka avalikesse ruumidesse.


“Modulus pakub palju erinevaid lisatarvikuid, millega saab muuta kontori täpselt selliseks nagu vaja. Kui on soov ruumi osasid eraldada, siis saab kasutada selleks kõrgemaid kappe või riiuleid. Samas, kui on vaja erinevaid laudu liigutada – koosolekuks lükata osad lauad kokku ning osadeks töödeks paigutada töölaua kõrvale lisalaud, siis ka see on võimalik lisades laua alla rattad. Sama saab teha ka riiulite ja kappidega. Nii on lihtne ruumi ümber kujundada täpselt selliseks nagu hetkeolukord nõuab”, seletab Elin.

Võimalus luua personaalne ja unikaalne kontoriruum

Modulus pakub palju võimalusi, millega muuta kontoriruum personaalsemaks. Võimalik on valida mitmete värilahenduste vahel, mida saab lisaks ka omavahel kombineerida, et luua huvitav ja isikupärane kontor. Valikus on stiilne must, klassikaline valge, pehme tooniga tamm ja klientide lemmik kask. Lisaks saab valida mitmete erinevate alusraamide vahel – jalaraam, sokkel ja lisaks ka rattad.
Kui on soov muuta üldmulje veelgi elegantsemaks, siis saab lisada juurde messingist käepidemed kappidele, jalaotsikud laudadele ja miks mitte ka kappide jalaraamidele.

 

Elin soovitab: “Kasutades nelja riiulimoodulit, lisades sinna alla rattakomplektid ja peale ühe ühtse suure lauaplaadi, saab luua suure mobiilse töölaua. Hea kasutada materjalide hoidmiseks, mida võib kiiretel koosolekutel vaja minna. Koosolekuid saab lihtsalt pidada ka ümber töölaua ja liigutada seda soovitud kohta ruumis.”

 

Lähene sistustamisele loominguliselt ja keskendu selle, mida Sina vajad - kontor peab olema kujundutad vastavalt tööle, mitte vastupidi!
 

Eelpool mainitud tooted
Liugustega kapp Modulus XL, kask, uks valge, 1200 x 1200 mm
Liugustega kapp Modulus XL, kask, uks valge, 1200 x 1200 mm
Art.nr. 1613179
 • Ruumisäästlik
 • Vastupidav laminaat
 • Liuguksed
Kaustakapp Modulus, must, väljatõmmatav sahtel, vasak
Kaustakapp Modulus, must, väljatõmmatav sahtel, vasak
Art.nr. 1613214
 • Ruumijagajaks
 • Kõrge mudel
 • 3 riiulit
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, O-raam, hõbehall/ must
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, O-raam, hõbehall/ must
Art.nr. 1611724
 • Stiilne raam
 • Kestev laminaat
 • Nelinurkne plaat