Kujunda keskkond loovusele ja heaolule

Kujunda keskkond loovusele ja heaolule

Inimesed on oma loomult sotsiaalsed olevused, kes otsivad kogukonnatunnet. On teada, et üheskoos oleme tugevamad, edukamad ja loovamad. Kohtumispaigad, nagu töökeskkond, kool või avalikud ruumid, mängivad seetõttu olulist rolli selles, kuidas me end tunneme ja kui edukaks kujuneb koostöö teistega.
Variety seeria erinevat värvi moodulitest diivan

Koht mõtete, kogemuste ja teadmiste vahetamiseks

Tänasel päeval on kontorid ja koolid palju enamat, kui pelgalt ruumid täis kirjutuslaudu ja toole. Need on kohtumispaikadeks, mis pakuvad võimalust suhtlemiseks ja ajaveetmiseks. Läbimõeldud ühistööruumid ja avatud alad annavad erineva kogemuse, tausta ning ideedega inimestele võimaluse kohtuda ning mõtteid vahetada.

Lihtsad asjad, nagu mugav istumismööbel, võib oluliselt mõjutada seda, kuidas me ennast tunneme ning kui avatud suhtlejad oleme. Kujunda ettevõtte ruumidesse pehme mööbli abil sõlmpunkt, mis toob inimesed kokku nii koostöö kui ka lõõgastumise eesmärgil. Kuna VARIETY moodulitega ei ole istekohtade arv piiratud, tunneb igaüks end kaasatuna, mis omakorda tugevdab kogukonnatunnet.

Tõsta ühtekuuluvustunnet meie uute VARIETY seeria mooduldiivanitega

Kaks inimest istuvad ovaalsel kahepoolsel diivanil
Diivanil istuv naisterahvas naeratab kaamerasse

Edukas koostöö sünnib toimivas töökeskkonnas

Rühmaarutelu on suurepärane viis uute ideede leidmiseks, sest arvesse võetakse ja läbi töötatakse palju erinevaid arvamusi. Mida rohkem me koostööd teeme, seda enam me teineteist usaldame ning suudame probleeme tõhusamalt lahendada. Parimad ideed tulevad sageli mujalt, kui töölaualt - need võivad sündida nii lõunatades kui ka kohvinurgas või liftis vesteldes.

Seetõttu on oluline, et tööpäevad pakuksid variatsioone - tee aeg ajalt puhkepause või liigu oma töölaua tagant mõnda teise kohta. Liikudes ruumist ruumi koged erinevaid värve ning valgus- ja helikeskkonda, mis ergutab ja parandab keskendumisvõimet. Sellistes olukordades eelistame sageli just erinevaid ühiskasutatavaid alasid, kus on rohkem avarust ning vabam atmosfäär.

Inimesed istuvad ümmergustel pinkidel ja tumbadel

Inspireerivad sisustuslahendused toetavad loovust

Meile meeldiks, kui sellised ühiskasutatavad alad oleksid kutsuvad ja elavad. Need peaks looma tunde, et siia võikski püsima jääda, kuid samas pakkuma piisavalt põnevust läbi selle, et alati on midagi toimumas. Dünaamiline sisustus äratab meie meeled ja ergutab loovust. Kurvikad diivanid, erineva kõrgusega istmed ja mitmekülgsed tumbad on vaid mõned näited mööblist, mis muudavad kohtumispaiga elamuslikumaks ning loovad eelduse edukaks koostööks.

Võta meiega ühendust

Oleme alati valmis aitama vajaduspõhiste sisustuslahenduste loomisel. Võta julgesti meiega ühendust, kui Sul on küsimusi kattekangaste kohta, otsid inspiratsiooni või soovid abi erinevate alternatiivide kaalumisel.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitad, et oled lugenud ja nõustud AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Palun oota...
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.