Riietusruumi sisustus

Praktiline ja kvaliteetne riietusruumi sisustus

Kujutlege sisenemist riietusruumi, kus puuduvad riidekapid isiklike esemete hoiustamiseks, pingid istumiseks ja lõõgastumiseks ning mille põrandad oleksid ohtlikult libedad. Selline ruum jätaks teie ettevõttest halva üldmulje. Seetõttu on oluline, et riietusruum vastaks klientide ja töötajate ootustele ning täidaks vajalikke funktsioone. AJ Toodete valikust leiate kõik tõhusa ja kutsuva riietusruumi sisustamiseks.

Riietusruumi pingid

Pakume stabiilseid ja vastupidavaid riietusruumi pinke. Klassikaline pink on lihtsalt asetatav seina äärde või ruumi keskele. Pingi raam on valmistatud tugevatest metalltorudest ning viimistletud pulbervärviga. Valikus ka galvaniseeritud nagidega pingid, millega tagate piisavalt ruumi rätikute, kottide ja riiete riputamiseks. Kui otsite pinke, mis ei võtaks enda alla liigselt põrandapinda, sobivad teile seinale paigaldatavad mudelid. Seinale kinnitatavatel pinkidel on pulbervärvitud metallist kinnitused ning kõrgsurvelaminaadiga kaetud iste. Värvivalikus must, hall ja mänd. Täpsem info välja toodud iga toote juures.

Riidekapid

Lisaks mugavatele pinkidele, on riietusruumi oluliseks osaks lahendused, mis võimaldavad hoiustada isiklikke esemeid. Seetõttu on meie sortimendis lai valik riidekappe, kuhu saab turvaliselt paigutada üleriideid, rahakotte, telefone, võtmeid ja muud. Saadaval erinevas värvitoonis ja suuruses mudelid. Uste ja moodulite arvu saate valida vastavalt vajadusele. Meie valikus on nii vastupidava laminaatkattega mööbliplaadist kui ka tugevast lehtmetallist riidekappe. Värvidest saadaval must, sinine, roheline, hall, kollane, punane ja valge. Täpsem info toodud välja iga toote juures. Küsimuste korral kontakteeruge meie klienditeenindusega.

Avasta teisi tootekategooriaid

RiidekapidPingid ja riidenagidLukud