AJ Grupi tutvustus

AJ Grupp - kontorimööbel, laosisustus, töökodade sisustus, riidekapid, koolimööbel

Usaldusväärne sisustuspartner kaasaegsete töökeskkondade loomisel

AJ Grupp on aidanud ettevõtetel luua esmaklassilisi töökeskkondi juba aastast 1975. AJ-i eesmärk on läbi aastate püsinud sama: pakkuda õigeid tooteid õigete hindadega ning kogu terviklahendust ühest kohast. Mööblivalik, seadmed ja sisustuslahendused on kõik hoolikalt valitud selleks, et muuta tööl käimine veelgi meeldivamaks. Sõltumata sellest, kas soovid tellida valmistoodet või vajad terviklikku sisustusprojekti, mis oleks kohandatud personaalselt Sinu töökoha võimalustega, saame meie Sind selles aidata. Meie sortimendis on üle 20 000 toote, mis katavad mis tahes töökeskkonna vajadused, alates büroodest ja kodukontoritest kuni ladude, logistikakeskuste, tööstushoonete ja haridusasutusteni välja. Kogu tootevalik on nähtav meie kodulehel, samuti leiab rohkelt inspiratsooni AJ kataloogidest, mida saab sirvida veebis või tellida paberkandjal versiooni oma kontorisse. Kui Sul tekib küsimusi või vajad abi õigete toodete leidmisel, võta julgelt ühendust meie sõbralike klienditeenindajatega.

AJ Tooted Eesti ajalgu ulatub aastasse 1995
AJ Grupile pandi alus 1975. aastal väikeses Rootsi linnas Hyltebruk. Aastatega on perefirma kasvanud globaalseks ettevõtteks, säilitades siiski oma esialgse äriidee. Tänaseks päevaks on AJ laienenud üle Euroopa, tegutsedes lausa üheksateistkümnes riigis. Siiski on AJ säilitanud igal turul oma kaubamärgile iseloomuliku joone nii kataloogide disaini kui ka turunduslahenduste näol, olles seetõttu paljudele tuntud. Eestis saadeti esimesed kataloogid edukatele ettevõtetele juba 1995. aastal. Klientide positiivne tagasiside viis eestikeelse kataloogi väljaandmiseni ning aastal 1999 registreeriti AJ Tooted AS.

Oma tootmisüksused Slovakkias ja Poolas
Kindlustamaks toodete kõrge kvaliteedi hea hinna juures on AJ Grupp rajanud oma tootmisüksusi. Omad tehased, pidev tootearendus ja kvaliteedikontroll aitavad täita klientide ootusi ning garanteerida rahulolu. Meie sortiment jaguneb suures osas kolmeks: 30% toodetest valmistatakse AJ Grupi oma üksustes, 30% hangitakse teistelt Rootsi tootjatelt ning 30% erinevatelt Euroopa koostööpartneritelt. Vaid ligikaudu 10% sortimendist jõuab meieni hästi valitud Aasia tarnijatelt. Slovakkias asuv AJ tehas valmistab kogu lehtmetallist toodete valiku meie kataloogis. Samuti on võimalus valmistada tooteid eritellimusel. Poolas asuvas tehases valmistatakse aga AJ Grupis disainitud kontorimööblit. Tehnika viimane sõna, inimsõbralik töökeskkond ning uudne planeerimine on aidanud meil tõusta juhtivaks kontormööbli pakkujaks.

Kvaliteet ja kiired tarned on meie äri alustalad
Kohe algusest peale on AJ Grupi põhiliseks eesmärgiks olnud luua ja hoida häid kliendisuhteid, mille alustaladeks on kvaliteet ning kiired tarned. Meil on oma kontrollsüsteem alates tootmisest kuni toote üleandmiseni kliendile. Tänu pidevalt arenevale laokompleksile oleme suutelised ladustama suure osa kataloogitoodetest ning seeläbi tagama ka kiired tarned klientideni. Aastatega on väljakujunenud tõhus transpordikorraldus Eestisse, mis tagab toodete kättesaadavuse kohalikele klientidele. Pidev kaupade varu kesklaos ning toimiv transport lubab tarnida ka kõik vajaliku suurte sisustusprojektide tarbeks vastavalt ajakriitilistele graafikutele.


Loe lisaks AJ Grupi kohta siit.
Loe lisaks meie jätkusuutlikkuse eesmärkide kohta siit.