Collage of workplace furniture including lockers and meeting table

Oleme eksperdid töökohtade täiustamises

AJ Grupp kujundab tööruume, kus inimesed saavad anda endast parima. Keskendudes innovatsioonile, tõhususele ja ergonoomikale, loome nutikaid lahendusi kaasaegsele töökohale. Tegutsedes 20 riigis ja kolmes täielikult meie omanduses olevas tehases, on AJ Grupp juba üle 45 aasta edukalt aidanud ettevõtetel oma tööruume täiustada ja igal aastal parandada rohkem kui pool miljonit töökohta üle Euroopa. AJ Grupp laienes Eestisse 1999. aastal.

Meie mööbel, seadmed ja sisustuslahendused on loodud selleks, et muuta tööl käimine lõbusamaks, olenemata sellest, kas vajate teile väljasaadetud valmistoodet või teie jaoks kohandatud projektlahendust. Meie sortimendis on üle 15 000 toote kontoritele, ladudele, tööstushoonetele, koolidele ja mujale, mis kõik on hõlpsalt kättesaadavad meie e-poe kaudu või helistades meie sõbralikule müügimeeskonnale.

 

Euroopa kaart
Sisustatud klassiruum
Targad lahendused sinu töökohale
Kiire tarne tänu tõhusale laosüsteemile
Kahveltõstuk laohoones

Rääkimist väärt lugu

AJ Grupp on edukalt töökohti sisustanud alates 1975. aastast. Me jätkame jätkusuutlikke ja nutikate töökeskkondade loomist, mis käivad ajaga kaasas ja muudavad igapäevast töötegemist mõnusamaks. Kõik selleks, et sina ja su kolleegid saaksite areneda, olla loovamad ja lihtsalt end hästi tunda. Iga päev.

Loome koos parema töökeskkonna

Paljud inimesed veedavad suurema osa oma päevast tööl. Töökoht on peaaegu nagu teine kodu. Seetõttu usume, et tööruumid tuleb kujundada seal töötavate inimeste jaoks, et neil oleks seal võimalikult hea olla.

Tänu meie laiale sortimendile suudame tagada, et iga organisatsioon saab luua endale sobiva töökoha. Selline, mis on täielikult kohandatud ettevõtte vajadustega, et muuta töö tõhusamaks, toetada töötajate heaolu ja esindada ettevõtte kultuuri.

Meile meeldib teha tihedat koostööd oma klientidega, et luua parim võimalik lahendus. Oma projektimüügimeeskonna kaudu pakume abi ruumide planeerimisel, et toetada kliente kogu teekonnal – visioonist reaalsuseni.

Kontor - naine laua taga
Tööstus - mees seisab töölaua kõrval
Ladu - Naine kasutab tõstukit laoruumis
Haridus  - Laps sahtlite juures
Riietusruum - mees istub pingil riidekapi ees

Ideest valmistooteni - tootedisain AJ Grupis

Arendame paljusid oma tooteid ettevõttesiseselt. See on teadlik valik, et anda meile kontroll kogu protsessist - ideest valmistooteni. Projekteerides ja valmistades suure osa oma tootevalikust ise, tagame, et vastame kõrgetele standarditele, mida meie kliendid nii kvaliteedi, hinna kui ka keskkonnamõju osas ootavad. Kuulates oma kliente ja püsides kursis töökoha trendidega, suudame pakkuda uuenduslikku mööblit ja seadmeid ning käia ajaga kaasas.

Taimevõrs

Keskendume keskkonna hoidmisele

Jätkusuutlikkus on meie jaoks peamine fookus ja me töötame selle nimel, et teeme äri kõigil tasanditel vastutustundlikult. Uute toodete loomisel mõtleme alati keskkonnale ja sotsiaalsele mõjule ning esitame oma tarnijatele sama kõrgeid nõudmisi. Lisaks võtame oma keskkonnajalajälge arvesse kogu oma äritegevuses, sealhulgas tooraine hankimisel, tootmisel, ladustamisel, pakendamisel, tarnimisel ja oma kontorites üle Euroopa. Me näeme oma äritegevuse eest vastutuse võtmist kõikehõlmava tarnijana iseenesestmõistetavana. Püüame oma protsesse pidevalt täiustada ja ületada säästva arengu eesmärke.
Loe rohkem