Kampaaniad ja tingimused

Sooduskoodi kasutamise üldtingimused

 1. Sooduskood ei ole kombineeritav mis tahes teiste pakkumiste ega allahindlustega (v.a juhtudel, kui pakkumises on märgitud teisiti).
 2. Sooduskood on kasutatav ühe korra kliendi kohta (v.a juhtudel, kui pakkumises on märgitud teisiti).
 3. Sooduskoodi kasutamiseks ja veebitellimuse vormistamiseks on vajalik omada registreeritud kasutajakontot AJ Tooted e-poes.
 4. Sooduskood kehtib veebitellimustele ning selle saab sisestada ostukorvis. Kui sooduskoodi kasutamisel tekib tõrge, siis veendu esmalt, et oled koodi sisestanud korrektselt ning kontrolli sooduskoodi kehtivusaega.
 5. Juhul, kui soodustus kehtib vaid ühele tootele, rakendub allahindlus automaatselt kõige kallimale tootele ostukorvis.
 6. Iga sooduskoodi tingimused ja kehtivusaeg on välja toodud konkreetses pakkumises.
 7. Küsimuste või tõrgete korral võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 6000 270 või e-posti teel info@ajtooted.ee.


Kampaaniatingimused

 1. Kampaaniapakkumisi ei ole võimalik kombineerida mis tahes teiste soodustustega (v.a juhtudel, kui pakkumises on märgitud teisiti).
 2. Iga kampaania tingimused ja kehtivusaeg on välja toodud konkreetses pakkumises.
 3. Küsimuste või tõrgete korral võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 6000 270 või e-posti teel info@ajtooted.ee.


Loosimängude ja võistluste tingimused

Kõik AJ Tooted AS loosimängud ja võistlused vastavad kehtivatele Eesti Vabariigi õigusaktidele. Kõigile meie veebis või sotsiaalmeediakanalites toimuvatele mängudele ja võistlustele kehtivad ka järgnevad tingimused:

 1. Meie loosimängud/võistlused ei ole mitte mingil viisil sponsoreeritud, toetatud ega hallatud Facebook-i, Instagram-i, LinkedIn-i ega ühegi teise sotsiaalmeediavõrgustiku poolt.
 2. Kõik osalejad peavad olema vähemalt 18 aastat vanad ning elama alaliselt Eestis.
 3. Loosimängudes/võistlustel osalemiseks esitatud andmeid ega teavet ei jagata kolmandatele osapooltele ning töödeldakse vastavalt meie privaatsuspoliitika tingimustele. Osalejad peavad siiski nõustuma, et nende nime ja/või võistlustöid (postitusi, kommentaare, pilte vms) võidakse avaldada AJ Tooted sotsiaalmeediakanalites või veebilehel ajtooted.ee.
 4. AJ Tooted AS jätab endale õiguse eemaldada loosimängude/võistluste juurest kõik ebasobiva sisuga postitused, kommentaarid, pildid jms.
 5. Meie loosimängudes/võistlustel osalemine on tasuta ning ei eelda ühegi toote soetamist (v.a juhtudel, kui osalemistingimustes on märgitud teisiti).
 6. Meie loosimängudes/võistlustel ei saa osaleda AJ Tooted AS, AJ Produkter AB ega ühegi AJ Produkter AB tütarettevõtte töötajad. Samuti ei saa osaleda töötajate pereliikmed ega lähisugulased.
 7. Osaleja sotsiaalmeediaprofiil peab vastama antud platvormi reeglitele.
 8. Võitja(d) valib AJ Tooted AS žürii ning žürii otsus ei kuulu edasikaebamisele.
 9. Ühel inimesel on võimalik osaleda igas loosimängus või võistlusel ühe korra (v.a juhtudel, kui osalemistingimustes on märgitud teisiti).
 10. Osaledes mis tahes AJ Tooted AS loosimängus/võistlusel kinnitab osaleja, et ta on tutvunud ning nõustub eespool viidatud tingimustega.
 11. Küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 6000 270 või e-posti teel info@ajtooted.ee.