Kontorimööbel ja koosolekumööbel

kontoritoolid

Millele pöörata tähelepanu kontoritooli valimisel

Loe meie soovitusi

Näita veel

Kvaliteetne kontorimööbel koju ja ettevõttesse

Plaanite tööruume kaasajastada või olete alles alustav ettevõte? Meie juurest leiate kõik vajaliku meeldivate tööruumide sisustamiseks. Tagame, et kvaliteetne mööbel oleks taskukohane ning kasvaks koos teie vajadustega nii, et säiliks ühtne sisekujundus. AJ Toodete sortimendis on parima kontori- ja konverentsimööbel kaasaegsesse büroosse või kodusesse töönurka.

Konverentsimööbel

Konverentsiruumidel on palju kasutusvõimalusi alates kliendikohtumistest ja ajurünnakutest kuni teiste oluliste äritegevusteni. Lisaks meeldivale sisekujundusele on oluline tagada koosolekul osalejatele õige mööbel ja varustus, mis oleks funktsionaalne ning täidaks mugavalt oma otstarvet. Olulistel aruteludel peab kogu tähelepanu koonduma päevakajalistele teemadele ilma, et töövahendite ja muu vajaliku käsitlemine võtaks liigselt aega.

Kontorimööbel väikeettevõttest suurte büroodeni

Kontorimööbel ja -paigutus mõjutab otseselt töötajate tootlikkust. Valitud kontorimööbel peab tagama kollektiivile vajaliku toe selleks, et nad saaks suunata kogu tähelepanu ja energia sooritusse. Näiteks on inimene häiritud, kui ta istub ebamugaval tooli. Halva istumisasendi leevendamiseks võetakse tihemini puhkepause ja fookus nihkub oluliselt kõrvale. Kokkuvõttes mõjutab see inimese igapäevast töövõimekust. Pikas perspektiivis võib ebamugav tool põhjustada ka terviseprobleeme. Kuna kontorilaua taga veedetakse suur osa oma päevast, tuleb mööbel valida erilise hoolega. AJ Tooted pakub ergonoomilist ja kvaliteetset mööblit ning aktiivse kontori lahendusi, mis on disainitud silmas pidades tööheaolu.

Vastuvõtu ja fuajee sisustus

Soovite muljet avaldada oma klientidele, külalistele, intervjueeritavatele ja töötajatele elegantse, kaasaegse ning mugava ootealaga? Siis olete õiges kohas, kuna AJ Tooted pakub kvaliteetset mööblit just büroohoonetesse. Valige enda vajadustele ja soovidele vastav sisustus nii vastuvõttu kui ka teistesse ruumidesse.