Kontorimööbel ja konverentsimööbel

kontoritoolid

Millele pöörata tähelepanu kontoritooli valimisel

Loe meie soovitusi

Kontorimööbel koju ja ettevõtesse

Olenemata sellest, kas plaanite oma töökeskkonda värskendada või olete alles äritegevust alustamas, leiate meie juurest kõik vajaliku kontori sisustamiseks. Hoolitseme selle eest, et hästi läbimõeldud sisustuslahendus oleks taskukohane ja kiirelt kättesaadav. AJ Tooted pakub kvaliteetset kontorimööblit erinevat laadi tööruumidesse, alates kodukontoritest kuni suurte büroohooneteni. Samuti on meil parim valik konverentsimööblit.

Kontorimööbel igat tüüpi ettevõtetele

Kontorimööbel ja planeering mõjutavalt otseselt töötajate heaolu ning seeläbi ka nende tulemusi. Valitud kontorimööbel peab toetama töötajaid ja rahuldama nende vajadusi, et nad saaksid suunata oma energia ja kogu tähelepanu olulistesse tegevustesse. Näiteks päevast päeva ebamugaval toolil istumine hajutab tähelepanu. Ebamugavustunde vähendamiseks teevad nad sagedamini pause, mis langetab lõppkokkuvõttes töötajate tootlikkust. Pikemaajalisel kasutamisel avaldavad ebamugavad toolid ka negatiivset mõju tervisele. Seetõttu tuleb kontorimööbli valikul lähtuda inimeste igapäevastest vajadustes, tööülesannetest ja ootustest. Meie eesmärk on pakkuda teile kvaliteetset kontorimööblit parima võimaliku hinnaga.

Konverentsimööbel

Koosolekuruumidel on palju kasutusvõimalusi alates nõupidamistest, kohtumistest klientidega ja loomingulistest rühmatöödest kuni muude ettevõttele oluliste tegevusteni. Lisaks interjöörile, mis võimaldab koosolekul osalejatel end hästi tunda, on väga oluline, et koosolekuruum oleks varustatud sobiva mööbliga, nagu õigete mõõtmetega koosolekulaud, mugavad konverentsitoolid ning tahvel ja teised esitlusvahendid. Valige reguleeritava kõrgusega koosolekulaud, et luua osalejatele võimalus muuta oma tööasendit.

Aktiivne kontorimööbel

Soovite lisada oma tööpäeva rohkem liikumist? Näiteks seisulauaga on võimalik oma tööasendit kiirelt ja mugavalt muuta just täpselt nii mitu korda päevas, kui seda soovite. AJ Toodetes usume, et istuva eluviisiga kaasnevate probleemide ennetamiseks on oluline leida viise, kuidas tuua tööpäevadesse rohkem vaheldust ja liikumist. Meie aktiivse kontorimööbli valik pakub rohkelt võimalusi, mis aitavad püsida liikumises isegi kontorilaua tagant lahkumata. Leidke endale sobiv istepall, tasakaalutool, isteratas või mõni muu põnev toode. Ärge veetke enam ühtegi päeva staatiliselt istudes. Proovige seisulauda kohe.

Vastuvõtu ja fuajee sisustus

Soovite muljet avaldada oma klientidele, külalistele, intervjueeritavatele ja töötajatele elegantse, kaasaegse ning mugava ootealaga? Siis olete õiges kohas, kuna AJ Tooted pakub kvaliteetset mööblit just büroohoonetesse. Valige enda vajadustele ja soovidele vastav sisustus nii vastuvõttu kui ka teistesse ruumidesse.