Lihtsast diivanist kordumatute kombinatsioonideni

Lihtsast mööbliesemest kordumatute kombinatsioonideni - mooduldiivan VARIETY

Kaasaegne, mitmekülgne ja kohandatav – see kirjeldus iseloomustab hästi meie uut VARIETY pehme mööbli seeriat. Võimalusterohke VARIETY sobib pea kõikjale, pakkudes omanäolisi sisustuslahendusi sõltumata ruumi suurusest. Kui soovid luua istumisala kohtumisteks, koostööks ja välja teenitud puhkepausideks, siis võivad just VARIETY mooduldiivanid, tumbad ja pingid osutuda praktiliseks valikuks.

Üksnes kujutlusvõime on piiriks

VARIETY istmemooduleid saab hõlpsasti kombineerida vajaduspõhisteks komplektideks. Sõltumata ruumi suurusest ja planeeringust on võimalik VARIETY seeriast leida meelepärane lahendus, mis paigutada ruumi keskele või seina ääre. See pakub sisustamisel märksa rohkem vabadusi kui standardmõõtudes pehme mööbel.

Siin on mõned näited sellest, kuidas istmemooduleid kombineerida.

Variety mööbliseeria nurgapingi moodul
Variety mööbliseeria nurgadiivanid

Kasuta ära kõik ruumi nurgad

Kas soovid pakkuda väikeses ruumis rohkelt istekohti? Kuid samas vajad põrandapinda teiseks otstarbeks? Sellisel juhul on VARIERY seeria nurgamoodulid Sulle parim valik. Saadaval nii sisenurka kui ka välisnurka sobivad moodulid, mida kombineerida sirgete istmetega, et ehitadada ruumi mõõte järgiv diivan või pink. Kui istekohtade arv ei ole piiratud, mõjub mööbel kutsuva ja mugavana.

VARIETY istmemoodulitele on valikus neli erinevat kattekangast. Avasta lisaks!

Ümmargune diivan, mille keskel olevasse tühimikku on paigutatud taimed
Kaks erinevat värvi diivanimoodulit

Voolavad ja dünaamilised vormid

Poolkaarekujuliste diivanite pehmed vormid toovad ruumi loomulikku dünaamikat. Kombineerides vaheldumisi nii kumeraid kui ka nõgusaid mooduleid on tulemuseks looklev diivan, mis justkui voolab läbi ruumi. Selline diivan on hõlpsasti täiendatav kohvilaudade, tumbade ning teiste ruumielementidega.

Saadaval ka 90° ja 45° nurgamoodulid, mis võimaldavad luua konkreetsemaid vorme. Kui soovid, et lõpptulemus oleks eriti pilkupüüdev, siis kombineeri omavahel erinevat värvi kangaga kaetud istmemooduleid. Hoolikalt valitud värvid, kangad ja disain elavdavad kogu interjööri ning muudavad mooduldiivani omanäoliseks sisustuselemendiks. Lase end loomingulisel mööblil inspireerida.

Variety poolkaarekujuline diivanimoodul
Variety diivanimoodulite S-kombinatsioon

Kujunda sidus tervik

Mööblikomplekt, milles on kombineeritud iseseisvat diivanit väiksemate moodulitega, võimaldab ruumi vastavalt vajadusele ümber paigutada. Nii saad luua lahenduse mis tahes koosviibimisteks.

Klassikalised käetudegeda VARIETY diivanid ei ole küll moodulitega liidetavad, kuid need on hõlpsasti kombineeritavad pinkide ja tumbadega. Nii saad kujundada traditsioonilisema istumisala ooteruumi või puhkenurka. Kõik diivanid, tumbad, pingid ja istmemoodulid on läbivalt ühtse disainiga, et lõpptulemus moodustaks sidusa terviku.

Loe lisaks, kuidas kutsuv istumisala soodustab koostööd

Erivärvilistest moodulitest looklev diivan

Pikaajaline investeering

Muuda ja täienda mooduldiivaneid aja jooksul just nii, nagu selleks vajadus tekib. Näiteks siis, kui ettevõte plaanib laieneda või kolida sootuks uutesse ruumidesse. Moodulid on omavahel ühendatavad erinevatesse komplektidesse, samuti saab juba olemasolevatele diivanitele lisada uusi istmemooduleid.

Tutvu VARIETY mööbliseeriaga

Lase end inspireerida valmislahendustel

Võta meiega ühendust

Oleme alati valmis aitama vajaduspõhiste sisustuslahenduste loomisel. Võta julgesti meiega ühendust, kui Sul on küsimusi kattekangaste kohta, otsid inspiratsiooni või soovid abi erinevate alternatiivide kaalumisel.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitad, et oled lugenud ja nõustud AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Palun oota...
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.