QBUS – loo sidus panipaikade süsteem vastuvõtualast koosolekuruumini

QBUS – loo sidus panipaikade süsteem vastuvõtualast koosolekuruumini

Mööbliseeria QBUS pakub mitmeotstarbelisi hoiustamislahendusi, mis võimaldavad luua sidusa panipaikade süsteemi ning hoida tööruumid korras. Kapid ja riiulid on loodud moodulite põhimõttel, mis tähendab, et mööbliesemed sobivad teineteisega suurepäraselt kokku sõltumata mudelist või suurusest, et saaksid sisustada ühtselt kõik alad sissepääsust kuni puhkenurgani. Juhul kui hoiustamisvajadused Sinu ettevõttes aja jooksul muutuvad, on olemasolev QBUS mööbel hõlpsasti kohandatav ja laiendatav. Tutvu lähemalt QBUS-ga, mis kombineerib endas kõiki vajalikke funktsioone ning ajatut disaini.
Kaks inimest töötavad terviklikult sisustatud kontoris, fookuses QBUS seeria hoiukapid

Vajaduspõhised panipaigad vastuvõtualast kirjutuslauani

QBUS mööblit disainima innustas meid soov tuua AJ-i sortimenti tooteseeria, mis kataks kõik ladustamisvajadused ettevõtete kontorites. QBUS seeria koosneb kaasaegsetest mööbliesemetest, nagu näiteks raamaturiiulid, hoiukapid, sorteerimisriiulid dokumentidele ning istmemoodulid, mille kombineerimisel on võimalik luua lõputult unikaalseid sisustuslahendusi.

QBUS-e suurimaks eeliseks on see, et ühe komplektiga saab kujundada sidusa panipaikade süsteemi tervesse kontorikeskkonda. Sõltumata sellest, kas otsid lukustatavaid hoiukappe või praktilisi riidekappe vastuvõturuumi, kompaktseid sahtlikappe kirjutuslaudade kõrvale või nutikaid panipaiku ühistööaladele - QBUS seeriast leiad kindlasti sobiva lahenduse.

Anna Helgesson, AJ Grupi tootejuht, nägi vajadust hoiustamismööbli järele, mis ühendaks kontori ja ühiskasutatavad alad.

"Ettevõtete digitaliseerumise tõttu on kasvanud kaasaegsete avatud planeeringuga kontorite populaarsus, kus individuaalsed töökohad on seotud ühisaladega. Muudatustega kaasnevad alati ka uued ootused sisustusele. Näiteks on privaatsete kabinettide kadumisega tekkinud vajadus personaalsete panipaikade järele, kus turvaliselt ja lihtsasti ligipääsetavalt hoiustada töövahendeid, nagu sülearvutid, kontoritarbed ja muu seesugune. Nagu öeldakse – loodus tühja kohta ei salli ja seega alustasime uutele nõuetele vastava mööbliseeria disainimist."
Helehalli värvi QBUS seeria hoiukapid ning sahtlitega istmemoodulid

Laienda ja kohanda panipaiku vastavalt vajadusele

Kas Sinu ettevõte kasvab? Siis kasvab QBUS koos Sinu ettevõttega. Ruumide sisustamisel unustatakse tihtilugu ära edasised eesmärgid. Meie arvestasime seeria planeerimisel ka tulevikuvajadusi ja seetõttu sobivad kõik mööbliesemed omavahel suurepäraselt kokku sõltumata suurusest või mudelist. Tänu sellele saad tööprotsesside või -mahtude kasvades hõlpsasti laiendada oma olemasolevat panipaikade süsteemi.

Mööbel on paigutatav ruumi keskele, seina äärde või kasutatav ruumijagajana. Näiteks mitu seljakuti asetatud kappi loovad tõhusa ruumijagaja, mille abil eraldada erinevaid alasid. Kõrgem kaustakapp kirjutuslaudade vahel piiritleb selgelt töökohtasid ning pakub rohkem privaatsust. Hoiukappide kombineerimine istmemoodulitega on nutikas lahendus, mille abil luua lisaks lihtsasti ligipääsetavatele panipaikadele ka mugavaid istekohti telefonikõnedeks.


Panipaikasid on alati vaja, kuid ajapikku on hoiumööbli otstarve ja inimeste eelistused töökeskkondades muutunud ning kindlasti näeme arenguid ka edaspidi. Meie eesmärk on pakkuda funktsionaalseid tooteid, mis sobivad ka tuleviku töökohtadesse.
Anna Helgesson, AJ Grupi tootejuht

Põhjamaine disain

QBUS mööbliseeria kujundas AJ Grupi disainer Cecilia Stööp koostöös disainer Mikael Warnhammariga, kes kaasati projekti väljaspoolt. Oma tootedisaini osakonna üheks oluliseks eeliseks on see, et meie tootedisainerid koos tootejuhtide ja -arendajatega saavad kaardistada turu ootusi meie sortimendi seisukohalt, investeerida pikaajalisesse arendusse ja keskenduda ka kõige pisemate detailide paika saamisele.

Kollase džempriga mees töötamas terviklikult sisustatud kontoris. Esiplaanil QBUS mööbliseeria kasetooni sahtlikapp.

Toodetud meie enda tehases

Kogu QBUS seeria mööbel on testitud ja heaks kiidetud vastavalt Euroopa Liidu standard EN16121 nõuetele. Mööblit valmistatakse AJ Grupile kuuluvas tehases, mis asub Euroopas, et saaksime kontrollida mööbli kvaliteeti alates disainist kuni valmis toodeteni.

Inspireerivad tootesoovitused kontori sisustamiseks