• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Lihtsad nipid, millega suurendada laua praktilist tööpinda

Lihtsad nipid, millega suurendada laua praktilist tööpinda
Artikkel

Kas sinu laual valitseb tihti korralagedus ja asjad on raskesti leitavad? Kas leiad, et kuigi laud on suur, ei ole seal piisavalt ruumi töö tegemiseks? Või soovid väikest lauapinda võimalikult optimaalselt ära kasutada? Need väikesed nõuanded aitavad vähendada laua peal olevat segadust ning suurendada praktilist tööpinda!

Kinnita lauaplaadi alla väike sahtel, mis mahutab kõik vajalikud väikesed kontoritarvikud nagu märkmepaberid, kalkulaator ja käärid. Nii ei jää need laua peal ette ja ei võta liigselt ruumi. See on praktiline ja ruumisäästlik lahendus, kui sa ei soovi laua alla paigutada eraldi sahtlikappi, mis piirab jalgade ruumi.


Paiguta laua külge kandeliistuga vahesein, millele saab kinnitada erinevaid lisatarvikuid. Kas arvuti ekraan võtab laua peal liiga palju ruumi enda alla? Kandeliistuga vaheseina külge saab kinnitada kuvari hoidiku ja ka sülearvuti riiuli ning blanketilahtrid, mis võtaksid kõik laua peal väga palju ruumi ära.


Kasuta oma vaheseina ka märkmetahvlina - enamik kangaga kaetud vaheseinte külge saab kinnitada ka märkmenõelasid, et oluline info koguaeg silma all oleks. Nii saab taas laua pinnalt märkmepaberid ära nii tööruumi on rohkem.


Kinnita laualamp laua külge. Eelista lampi, mida on võimalik klambriga kinnitada laua külge nii, et lambi põhi võtaks ära võimalikult vähe lauapinda. Osadel lampidel on olemas mõlemad variandid – võimalik kinnitada lauaplaadi külge või asetada laua peale. Sellisel juhul saate kasutada lampi täpselt nii nagu hetkel kõige parem tundub.


Kasuta kaablikorvikuid. Laua alla paigutatav kaablikorv võimaldab kõik kaablid, telefonijuhtmed ja pikendusjuhtmed korralikult laua alla paigutada nii, et need ei oleks laua peal laiali või ei segaks laua all jalgu. Nii on ka lihtsam töölaua ümbrust koristada.
Kasuta väikeseid kaablihoidkuid, mis kinnituvad enamikele siledapinnalistele materjalidele. Praktilised hoidikud võimaldavad hoida näiteks telefonilaadija või kõrvaklappide juhtme lähedal, aga samas kindlalt omal kohal.


Paiguta arvuti protsessor arvutihoidjaga laua alla. Kui kasutad töö tegemiseks klassikalist lauaarvutit, siis võtab see laua peal ära märkimisväärselt suure osa kogu tööpinnast. Selle vältimiseks on lihtne ja praktiline lahendus kinnitada protsessor laua alla nii, et see on käeulatuses, aga ei jää ette.


Kasuta üksteise peale asetatavaid blanketilahtreid. Kui sinu töös läheb vaja palju erinevaid pabereid, mis peavad koguaeg käeulatuses olema, siis on hädavajalik kasutada blanketilahtreid. Tänu erinevatele lahtritele saad paberid vastavalt teemale ära sorteerida – nii ei kulu otsimisele liiga palju aega. Samas ei ole paberid laua peal laiali ning saad juurde veelgi rohkem tööruumi.


Kõik selleks, et muuta Sinu tööpäev meeldivaks ja produktiivseks!

Eelpool mainitud tooted
Kaablikorv, 490 mm, hall
Kaablikorv, 490 mm, hall
Art.nr. 151042
 • Ennetage kaablipuntrate teket
 • Mahutab ka pikendusjuhtmeid
 • Kinnitatav lauaplaadi alla
Kaablihoidikud, 6 tk, valge
Kaablihoidikud, 6 tk, valge
Art.nr. 139131
 • Hoiab kaabli paigal
 • Iseliimuv
 • Pakis 6 tk
Laualamp Atlas, LED, 8W
Laualamp Atlas, LED, 8W
Art.nr. 38331
 • Dimmerdatav
 • USB pistik
 • Kokkupandav