• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk

Head valentinipäeva!

Sõbrapäev 2020
Artikkel

Meie eesmärgiks on, et kõik töökeskkonnad oleks kutsuvad ja toetaks kollektiivi heaolu. Seda igal päeval, aastaringselt. Kuid korra aastas valentinipäeval teeme erandi ning toome välja mõned tooted, mis võivad aidata sul hoopis armuasjadega paremini toime tulla. Loodame, et kõik, kelle südame on vallutanud eriline inimene, on julged ja leiavad võimaluse oma tunnete väljendamiseks. Soovime edu!

 

Abiks, kui ei leia õigeid sõnu
Kas tunnete avaldamine muudab sind ärevaks? Kardad, et ei leia õigeid sõnu või ütled midagi sootuks sobimatut? Ära muretse, see on täiesti loomulik. Meil on selleks lahendus. Kirjuta oma mõtted tahvlile, soovitatavalt vali ratastel mudel. Kui oled valmis, paiguta tahvel kohta, millest väljavalitu tavaliselt möödub. Võid selle seada ka tema töölaua ette. Kui soovid oma sõnumit efektsemalt esitleda, vali kahepoolne tahvel ja pööra sobival hetkel kirjutuspind ümber. Voilà!

 

Midagi, mille varju peituda
Keegi ei soovi kõrvalisi tunnistajaid hetkele, kui avaldatakse südame sügavamaid tundeid. Kuid tänapäeva avatud planeeringuga kontoris võib eraldatud koha leidmine osutuda arvatust keerulisemaks. Mida teha? Sellises olukorras võid ainult loota, et sisustuslahenduste eest vastutav isik on mõelnud ruumi helikeskkonna parandamisele ning privaatsuse loomisele. Kui jah, siis on kontoris kindlasti nii iseseisvad kui ka laudadele kinnitatavad vaheseinad, mille taha peituda. Kui ei, siis on viimane aeg teha ettepanek tellimus sisse anda.

 

 

Valgustus meeleolu loomiseks
Miski ei aita luua hubast atmosfääri paremini, kui õige valgustus. Muidugi on tore näha oma kaaslase sügavaid silmi, kuid põnevuse huvides peaks vältima ühele põlvele laskumist luminofoorlambi all. Selle terav valgus sobib pigem peenikeste tekstide lugemiseks või operatsiooni läbiviimiseks. Õdusat meeleolu aitavad luua kohtvalgustid. Hea valik on näiteks erinevad laualambid Diablo ja Fold või rippvalgustid Pop ja Magnum.

 

Istumislahendused paarikestele
Viimane, kuid mitte vähem tähtis vihje sulle on, et mugav istumispaik võib anda valentinipäeval suure eelise. Kui olete kõrvuni armunud, siis ilmselt sobib teile kahele mis tahes taburet. Kuid soovitaksime siiski mugavamaid altervatiive. Valikus on näiteks suurepärane armupesa Edge või klassikalisemad diivanid Turn, Neo ja Labyrint. Kui soovid aga maksimaalset rahu ja vaikust, siis võid loota, et kontoris on olemas akustiline diivan Hush, mille kõrged küljed loovad eraldatud ruumi. Praktiline ja privaatne – piirates nähtavust kolmest küljest.

Märksõnad: