AJ klienditeenindaja Viki

Oleme meeleldi abiks kõiges, mis puudutab töökeskkonna sisustamist

Lahendame kõik küsimused kiirelt sõltumata sellest, kas oled hädas õige toote leidmisega või soovid meid appi kontorit, ladu, logistikakeskust, töökoda, riietusruumi või haridusasutust sisustama. Võta meiega ühendust endale sobival viisil. Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast-reedeni 9.00-17.00. 

Tutvu ka meie teenustega.

Telefoni ikoon
Vestlusakna ikoon
E-posti ikoon
Telefon
Helista meile
6000 270
Vestlusaken
Suhtle meiega
vestlusaknas
E-post
Kirjuta meile
info@ajtooted.ee
KKK
Vastused korduma
kippuvatele küsimustele
Kui Sul ei ole võimalik liikuda edasi makseviiside juurde, siis palun pöördu tagasi sammu 3: Kliendi andmed. Veendu, et kõik kohustuslikud väljad on täidetud ja salvestatud. Kui Sul ei õnnestu siiski liikuda tellimuse eest tasuma, siis pöördu abi saamiseks meie klienditeeninduse poole.

Vajuta lehe üleval paremas nurgas 'Sisene' ja seejärel 'Loo kasutajakonto'. Vali, kas soovid jätkata ärikliendi või erakliendina. Täida kõik väljad ning vajuta 'Loo konto'.

Küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.

Saad tellida värskeima paberkataloogi või sirvida mugavalt e-katalooge lehel:  Telli kataloog
Sinu e-posti aadress saab korraga olla seotud vaid ühe kasutajakontoga.

Sul on võimalik taotleda olemasoleva kasutajakonto ühendamist teise ettevõttega lehel 'Ühiskonto'. Kui soovid luua uut kasutajakontot ärikliendi või erakliendina, tuleb Sul kasutada teist e-posti aadressi või kustutada oma varasem konto.

Küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.
Veebitellimuse tegemiseks peab Sul olema registreeritud kasutajakonto.

Lihtsaim viis konto loomiseks on vajutada meie kodulehe üleval paremal nurgas 'Sisene' ja 'Loo kasutajakonto' ning sisestada vajalikud andmed. Kasutajakonto võimaldab Sul hallata mugavalt ja kiirelt oma tellimusi ja andmeid, jälgida tellimuste staatust, luua ostunimekirju, teha kordusoste ja paljugi muud. Kui liitud kasutajakontot luues meie uudiskirjaga, siis võid olla kindel, et Sinuni jõuavad ka kõik kliendipakkumised.
Meie veebikeskkonda saab siseneda oma e-posti aadressiga. Kui Sa ei ole varem meilt tellinud (e-poest, telefoni või e-posti teel) ega loonud kasutajakontot veebikeskkonnas, siis vali lehe paremalt ülevalt nurgast 'Sisene' ja 'Loo kasutajakonto'.

NB! Kasutajakontole sisenemiseks ei ole vaja kliendinumbrit.

Kui Sa ei ole kindel kasutajakonto olemasolus või unustasid salasõna, siis tegutse järgnevalt:
  • Vali lehe paremalt ülevalt nurgast 'Sisene'
  • Vali 'Salasõna ununenud?'
  • Sisesta oma e-posti aadress

Kui Sinu e-posti aadress ei ole varasemalt registreeritud meie andmebaasis, siis saadetakse Sulle sellekohane e-kiri. Sellisel juhul tuleb Sul luua uus kasutajakonto. Kui Sinu e-posti aadress eksisteerib meie andmebaasis, leiad e-kirjast lingi, läbi mille saad luua uue salasõna.
Kahjuks ei ole AJ Toodetel Eestis kauplust. Meie kontori ja väikese valikuga näidistesaali leiad aadressilt Paneeli 6, 13816 Tallinn. Kui Sind huvitab konkreetne toode, siis veendu kindlasti eelnevalt, et see oleks näidistesaalis olemas, võttes ühendust meie klienditeenindusega. Näidistesaalist ei ole võimalik tooteid kaasa osta, küll aga aitavad meie klienditeenindajad Sul rõõmuga tellimuse vormistada.

Külasta meid

Seoses kolimisega on praegu meie näidistesaalis ainult üksikud tooted veel näha.

Paneeli 6, Tallinn
Oleme avatud tööpäeviti 9.00-17.00
Kaupade väljastamine tööpäeviti 9.00-16.45