Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Külastades AJ Toodete kodulehte saab üsna kiirelt selgeks, et meie eesmärk on parandada inimeste töötingimusi. Kuid mida sa veel meie kohta tead või teada soovid? Kas oled tutvunud meie laia tootevalikuga? Tead, et 90% toodetest on valmistatud Rootsis või teistes Euroopa riikides? Oled ehk kogenud varasemalt meie personaalset ja abivalmit klienditeenindust? Tutvu lähemalt AJ Grupi tegevusega ja sa võid üllatuda.

"Kas AJ-i helistades vastab päris inimene?"  
Jah, kindlasti. Personaalse kontakti loomine klientidega on meie jaoks oluline. Me kuulame ära sinu vajadused ja soovid, et selle põhjal pakkuda parimat võimalikku lahendust. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kui soovid täpsemat infot toodete, tarneaegade ja maksetingimuste kohta või ei leia kodulehelt vastust mõnele muule küsimusele. Samuti siis, kui soovid otse tellimust esitada. Oleme kättesaadavad tööpäevadel 9.00 kuni 17.00 telefoni, e-maili või vestlusakna teel.

"Kas AJ müüb vaid kontorimööblit?"  
Meie sortiment ja kogemused katavad kõik alates aluseriiulitest, töölaudadest ja riidekappidest kuni kontorimööbli ja avalike ruumide sisustuseni välja. Kontorimööbel on küll üks valdkond, millele me keskendume, kuid näeme end siiski partnerina, kes pakub terviklahendusi enamikesse töökeskkondadesse. See tähendab, et suudame sisustada pea kõik töökohad alates kontoritest ja konverentsiruumidest, kuni tööstushoonete, logistikakeskuste, haridusasutuste ning kauplusteni välja.

"Kas kõik tooted on kohe saadaval?"  
Vastus on ei, sest Eestis kohapeal me varusid ei hoiusta ning tooted tellitakse vastavalt kliendi soovile kesklaost, mis asub Rootsis. Samuti ei ladustata kesklaos kogu 15 000 tootest koosnevat sortimeti, kuid enamus põhikataloogi tooted on kiiresti kättesaadavad. Ligi 20% kataloogitoodetest moodustavad 80% tellimuste mahust, mistõttu on meie jaoks oluline, et populaarsemate artiklite laovarud oleks alati piisavad. Veebipoes leiad iga toote juurest ka eeldatava tarneaja, mille järgi orienteeruda.

"Kas aitate meil optimeerida laosüsteeme?"
Jah, see on sobiv ülesanne meie projektimüügi ekspertidele. Aitame meeleldi sinu ettevõttes sisse seada tõhusa ja hästi planeeritud lao, maksimeerida aluseriiulite mahutavust ning luua ergonoomilised tööprotsessid. Samuti pakume kiiret tarnet terviklahendustele koos pakkelaudade ning transport- ja tõsteseadmetega. Võta ühendust meie projektimüügi spetsialistidega, et saaksime üheskoos leida parima võimaliku lahenduse.

"Kogu AJ Toodetes pakutav kaup on valmistatud Aasias?"  
Ei, see ei vasta tõele. Meie sortiment jaguneb suures osas kolmeks. 30% toodetest disainitakse ning valmistatakse AJ Grupi oma üksustes. Meie tehased asuvad Slovakkias ja Poolas. 30% kaubast ostetakse sisse Rootsi tootjatelt ning 30% erinevatelt Euroopa ettevõtetelt. Vaid 10% sortimendist on Aasia päritolu ning tellitakse hoolikalt valitud partneritelt.

"Kas AJ saab abiks olla kontoripinna sisustamisel?"  
Muidugi! Töökeskkondade sisustamine on vastutusrikas ülesanne, mistõttu on hea, kui selles on abiks kogenud eksperdid. Meie meeskond pakub tuge alates planeeringust kuni sisse kolimiseni sõltumata sellest, kas oled värskendamas üht ruumi või sisustad kogu büroohoonet. Ükski projekt ei ole liiga suur või väike.

"Kas korraldate ka mööbli paigaldamise?"  
Meeleldi vastutame ka selle eest, et kõik sisustuslahendused saaks objektil professionaalselt paigaldatud ning oma kohale paigutatud. Kui soovid, siis haldame kõike alates tellimuse vormistamisest, toodete tarnimisest kuni montaažini välja. Meie tõhus ja mugav teenus pakub kliendile võimaluse keskenduda vaid olulistele otsustele ning jätta ülejäänu meie kanda.

"Kas vastab tõele, et AJ Grupp on perefirma?"  
AJ-i asutas Anders Johansson 1975. aastal Hyltebrukis, olles toona vaid 19-aastane. Tema initsiaalid moodustavad ka firma nime. Ettevõtte eesmärk on tänaseni püsinud sama: pakkuda tooteid, mis aitavad parandada töökeskkondi ning läbi selle tõsta tööheaolu ja -tõhusust. Anders juhib endiselt ettevõtet koos oma perega ning on loonud sellest rahvusvahelise organisatsiooni, mis tegutseb 19 Euroopa riigis."Mis seos on AJ-l spordimaailmaga?"
Meie kirg on aidata inimestel olla võimekad – mitte ainult töökohal vaid ka spordiareenil. Ajalooliselt on AJ Grupp toetanud jäähoki maailmameistrivõistlusi juba alates 1989. aastast. Lisaks võib välja tuua spordialad nagu korvpall ja golf. AJ Tooted toetab sporti ka Eestis, sealhulgas korvpalli, jäähokit ja kaudselt ka autorallit.


 "Millised on AJ Grupi jätkusuutliku arengu suunad?"
Uute toodete väljatöötamisel rakendame üha enam keskkonnasäästlikke lahendusi ning ootame sama ka oma tarnepartneritelt. Vähendame oma tegevuste jalajälge keskkonnale igapäevaselt nii kontorites kui ka transpordivaldkonnas. Pereettevõttena oleme seadnud pikaajalised eesmärgid selleks, et AJ Grupi tööprotsessid muutuksid läbivalt jätkusuutlikumaks. Mõne näitena võime välja tuua ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid, mis tõstavad esile meie pühendumist nii puhtamale keskkonnale kui kvaliteedile, mida ootavad õigustatult meie kliendid.

Soovid rohkem teada? Võta julgelt meiega ühendust ja leiame sinu küsimustele vastused.

.