• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

AJ räägib Kallikarudest

AJ räägib Kallikarudest
Artikkel

Kas teadsid, et Kallikarud ja AJ Tooted on mõlemad pärit Rootsist :)
Kallikarude missioon on taastada õnnetusse sattunud lastele turvatunne.
Eestis juhtub lastega ligi 1000 õnnetust aastas. Kallikaru on esimene abivahend, mis aitab politseil luua trauma läbielanud lapsega turvalist ja rahustavat kontakti. Muuhulgas saab politsei Kallikarude abil täpsema ülevaate ka lastega seotud õnnetuste statistikast.


Kallikarudel on täitunud politseiautodes juba 10 töökuud ning nendest on tõepoolest väga palju abi olnud. Positiivne tagasiside näitab, et Kallikarud on väga olulised:
„Mina tahan lihtsalt öelda aitäh! Minu poja sai autolt löögi ja parim asi, mis kalli sai, oli Mõmmi, mille politseinik talle tõi. Endal autos tõesti ei olnud mitte midagi peale teki ja see Mõmmi... parim.“ Kristiina V.
„Suur au ja kiitus meie politseinikutele. Koostöös karukesega parim tiim maailmas. Meie sattusime õnnetusse, kuid tänu karukesele ja sõbralikule politseinikule saime ehmatusest kiiresti võitu. Sügav tänu!“ Piret L.
„Mina tahan öelda südamest AITÄH! Kallikaru kallistused on maailma parimad! Meie sattusime väikesesse õnnetusse ning karukesest oli meile suur abi, peletades kogu ehmatuse. Südamest tänud.“ Sigrid K.

 

Kahjuks on aga karude arv vähenemas. Selleks, et karud jääksid pikalt politseiautodesse, vähemalt 10 aastaks, kutsuvad Kallikarud heategevuslikule jooksule Rat Race Tallinn!
Rat Race on iga-aastane heategevuslik jooks, mille käigus saavad inimesed head teha ja samas kolleegide, sõprade, tuttavatega või miks mitte ka üksi sportlikult ning mõnusalt aega veeta. Rat Race toimub sellel aastal juba 17. korda ning seekord toetatakse osalustasudest laekuva summaga politsei patrullautodesse Kallikarude soetamist.

 

Lööme oma meeskonnaga kaasa hea eesmärgiga ürituse korraldamisele ja kutsume ka omalt poolt kõiki osalema 1. juunil Tallinna Vanalinna Päevade raames läbiviidaval Rat Race´il.


Jooksul osaledes saad:

  • tagada, et Kallikarud reisivad ka tulevikus kaasa igas politseiautos ja on alati valmis appi tõttama
  • anda oluline panus lastes turvatunde tekitamisele lõbusal heategevuslikul üritusel osalemise kaudu
  • aidata kaasa lapskannatanute heaolule tähelepanu pööramisele ning liikluskultuuri edendamisele
  • võtta osa sportlikust ja rõõmsast heategevusüritusest, kus parimaid ka autasustatakse
  • joosta terviseks
  • meenutada endale ja meid ümbritsevatele inimestele, et kallistuses peitub jõud.

 

Rat Race´ ile saad registreeruda: http://ratrace.ee/rr/tallinn/registreerimine/

 

Fotode eest täname Kai Kuusik-Greenbaumi.

 

Märksõnad: