Raamaturiiulid, seinariiulid ja arhiiviriiulid

Hoiustamismööbel

Millele pöörata tähelepanu hoiustamismööbli valimisel

Loe meie soovitusi

Riiulid kontorisse ja koosolekuruumi

AJ Tooted valikust leiad riiulid, mis pakuvad praktilisi lahendusi ning annavad võimaluse luua kerge vaevaga panipaiku. Riiulisüsteemidega on võimalik ehitada näiteks terve seina ulatuses põnevaid sisekujunduslikke lahendusi või hõlpsasti tööalasid eraldada, luues nii dünaamilisema kontorikeskkonna. Pakume erinevat tüüpi riiuleid, mis sobivad nii kodukontorisse, büroohoonetesse, arhiivi kui ka kauplustesse.

Läbivalt ühtsed lahendused

Suuremates ruumides saavutab kõige parema tulemuse kombineerides sama mööbliseeria raamaturiiuleid, et luua sidus terviklahendus. Pakume riiulite juurde ka laia valikut lisavarustust, nagu näiteks erinevad soklid, jalaraamid, rattakomplektid ja hoiukastid, mille abil saavutada vajaduspõhine terviklahendus, mis katab hoiustamisvajadused mis tahes kontoriruumides.

Erinevast materjalist riiulid

Kontori või hoiuruumi sisustamisel on lisaks üldilmele oluline ka praktiline pool. Sobiv riiul või riiulisüsteem tasuks valida selle järgi, mis tingimused ruumis valitsevad ning mida on plaanis riiulites ladustada. Laminaatkattega riiulid on taskukohased ja samas ka praktilised, sest need on kergesti puhastatavad ning praktiliselt hooldusvabad. Metallist riiulid on eriti vastupidavad ning sobivad seeläbi ka niiskematesse keskkondadesse või raskemate asjade ladustamiseks.

Avasta teisi tootekategooriaid

KontoritoolidArvutilauadTeadetetahvlid