Kontoritoolid, konverentsitoolid ja klienditoolid

Kontori- ja konverentsitoolid

Keskmiselt veedavad kontoritöötajad 7-8 tundi päevas istuvas asendis. See on päris pikk aeg ning selles tulenevalt on eriti oluline, et tool oleks mugav, kvaliteetne ja ergonoomiline. Tooli valides tasuks lisaks disainile tähelepanu pöörata selle omadustele ning reguleerimise võimalustele. AJ Tooted e-poest leiad mitmeid erinevaid valikuid, nagu näiteks ergonoomilised kontoritoolid, klienditoolid, konverentsitoolid ja aktiivsed istumislahendused. Suurem osa populaarsetest toodetest on saadaval meie Rootsi kesklaos, tänu millele saame pakkuda kiireid tarneid.

Ergonoomilised kontoritoolid

Kontoritoolid, millel veedetakse kõige suurem osa päevast, peaksid olema seatavad vastavalt iga inimese kasvule, kehaehitusele ning personaalsetele eelistustele. Lisaks tavapärasele kõrguse reguleerimise funktsioonile on oluline jälgida, et toolil oleks võimalik muuta ka nimme-, pea- ja käetugede asendit ning kõrgust. Samuti aitavad istumismugavuse saavutamisele kaasa nii sünkroonmehhanism kui ka kiikfunktsioon, mille abil järgib tool keha loomulikku liikumist. Kui soetada kontorisse ühesugused ergonoomilised toolid on töötajate tervis hästi hoitud ning tagatud ka visuaalselt puhas üldilme.

Õiget tüüpi toolid

Ühistöö- ja koosolekuruumides ning avatud aladel kasutatavate toolide puhul saab rohkem keskenduda stabiilsusele, vastupidavusele ning disainile. Toole valides peaks kõigepealt läbi mõtlema selle, kus ja mis eesmärgil neid kasutatakse. Kindlasti tuleks ka siinkohal pöörama tähelepanu mugavusele, seda eeskätt just konverentsi- ja koosolekuruumides, sest lisaks töötajatele on oluline, et ka ettevõtte kliendid ennast hästi tunneksid. Meie lai valik konverentsi, kliendi- ja söögitoa toole katab ära kõik vajadused.

Ootamatud alternatiivid klassikalistele töötoolidele

Kuigi klassikalised kirjutuslauad ja toolid on lahutamatu osa kontorist, siis meie soovime pakkuda oma klientidele veidi enamat. Eelkõige just silmas pidades inimeste kasvavat soovi ennast tööpäeva jooksul liigutada. Näiteks on meie e-poes müügil käimislindid, tasakaalulauad, tasakaalutoolid ja teised aktiivse kontori lahendused. Võimalus olla silmapaistev tööandja pole olnud kunagi lihtsam. Paku oma töötajatele alternatiivseid viise tervise ja heaolu edendamiseks kontoris ning ole eeskujuks ka kõigile teistele.

Parim valik ergonoomilisi kontoritoole ja kaasaegseid konverentsitoole

Soeta kontorisse toolid AJ Tooted veebipoest! Meie juurest leiad vaid sellised toolid, mille omadustes ja kõrges kvaliteedis oleme täielikult veendunud. Tee oma valik ning küsimuste tekkimisel pöördu julgesti meie müügiesindajate poole.