Kontorilauad ja koosolekulauad

Kontori- ja koosolekulauad

Kontorilauda valides pane kõige enam rõhku selle kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Mugavad tingimused tagavad kõrge produktiivsuse ja head töötulemused. Samuti on oluline kontori- ja koosolekulaua disain, et see sobiks vastavasse interjööri. Meil on pikaajaline kogemus konverentsi- ja kontoriruumide sisustamises ning teame, kui oluline on meeldiva disaini ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Suur osa meie tootevalikust pärineb AJ Grupi tehastest Euroopa Liidus, mis omakorda tagab meile täieliku kontrolli kauba kvaliteedi ja päritolu üle.

Ergonoomilised kontorilauad

Kaasaegses kontoris käivad käsikäes nii praktilisus kui ka meeldiv disain. Seetõttu on meie veebipoes saadaval mitmeid erinevaid kirjutuslaudu, et jaguks piisavalt valikut omanäolise kontoriruumi sisustamiseks. Lisaks visuaalsele poolele paneme suurt rõhku ka toodete ergonoomilisusele. Paljud meie kontori- ja koosolekulauad on reguleeritava kõrgusega, et tööpäeva saaks mööda saata nii istudes kui ka seistes. Varieeruv kehaasend aitab hoida tervist ja head enesetunnet ka pika tööpäeva jooksul.

Funktsionaalsed kontorimööbli komplektid

Kirjutuslaud ja selle juurde kuuluvad panipaigad tuleks valida vastavalt töö iseloomule. Klassikalisest sirge tasapinnaga lauast piisab tõenäoliselt siis, kui töötad vaid arvutiga. Kui kasutad igapäevaselt erinevaid töövahendeid, siis tasuks vaadata suuremate nurgalaudade poole. Kuna lauapind on siiski suhteliselt piiratud, on lisa hoiustamisruum alati boonuseks. Seepärast on tark otsus valida kontorisse töölaud, millega on komplektis sahtlid või riiulid. Vastavalt iga inimese vajadustele on võimalik lisada oma töökohale ka täiendavaid panipaiku. AJ-i sortimendist leiab nii kompaktseid sahtli- ja kaustakappe kui ka erineva suurusega kontorikappe ja riiuleid, mis on hästi kombineeritavad meie laudadega, et saavutada ühtne tervikpilt.

Konverentsilauad, mis vastavad kõikidele vajadustele

Konverentsilaudu kasutatakse väga erinevaks otstarbeks, mistõttu on mugavus ja praktilisus eriti olulised. Enne koosolekuruumi sisustamist tasub kindlasti tähelepanu pöörata ruumi omadustele ja vajadustele. Meie konverentsimööbel on omavahel hõlpsasti kombineeritav ja ühtse stiiliga. Valides ühe suure koosolekulaua asemel mitu väiksemat kokkupandavat mudelit, saab luua palju erinevaid paigutusi, kas siis klassiruumi stiilis, u-lauana või hoopis ümarlauana. Reguleeritava kõrgusega konverentsilauad võimaldavad pidada aktiivsemaid püstijala koosolekuid, mis tõstab osalejate keskendumisvõimet ja loovust.

Aitame meeleldi ergonoomilise ja funktsionaalse kontori sisustamisel

AJ Tooted veebipoest leiad kõik vajaliku kontori- ja konverentsiruumi sisustamiseks. Müügil on nii ergonoomilised kirjutuslauad, suured konverentsilauad, kompaktsed sülearvutilauad kui ka kõnepuldid. Leia oma kontorisse kaasaegsed ja funktsionaalsed lahendused!