Kontorikapid ja raamaturiiulid

Kohandatav ja funktsionaalne hoiumööbel kontorisse

Panipaikasid on kontorites alati vaja, kuid ajapikku on hoiumööbli otstarve ja inimeste eelistused töökeskkondades muutunud ning kindlasti näeme arenguid ka edaspidi. Meie soovime pakkuda kontorikappe, -riiuleid ja teisi hoiustamislahendusi, mis kataks nii tänased kui ka tulevased vajadused.

Laminaatkattega kontorikapid ja -riiulid

Laminaatkattega mööbliplaat on kõige enamlevinud materjal kontorimööbli valmistamisel. Laminaat on vastupidav, kriimustuskindel ja pea hooldusvaba materjal, mis sobib suurepäraselt töökeskkondadesse. Tänu laiale värvivalikule on meie poolt pakutavad hoiukapid, raamaturiiulid, sahtliboksid jms hõlpsasti kombineeritavad teiste sisustuslahendustega. Mööbliesemete kombineerimisel on võimalik luua nii avatud kui ka suletud hoiustamislahendusi, mis vastavad ettevõtte vajadustele ning pakuvad funktsionaalseid panipaiku vastuvõtualast kirjutuslauani.

Metallist hoiukapid ja riiulid

Metallist kapid ja riiulid sobivad paremini nõudlikumatesse tingimustesse, nagu näiteks arhiiviruumidesse, kus temperatuur ning niiskustase võivad kõikuda. Samas kasutatakse metallkappe ja -riiuleid kaasaegsetes kontorites ka põnevamate sisustuslahenduste loomiseks, et saavutada industriaalne üldmulje. Meie poolt pakutavad metallist mööbliesemed on kaetud vastupidava pulbervärviga, mis tagab kauakestva viimistluse.

Eriotstarbelised kapid

Lisaks klassikalistele kontorikappidele ja raamaturiiulitele leiab AJ Tooted valikust paljugi muud, nagu näiteks tule- ja varguskindlad turvakapid ning seifid, laadimiskapid, rippkaantekapid, joonistekapid jms. Tutvu meie tootevalikuga e-poes või telli mahukas kataloog oma ettevõtte postiaadressile. Küsi nõu ja lisainfot toodete kohta meie müügiesindajatelt.