Arvutilaud igapäevaseks töölauaks

AJ Tooted valikust leiate lauad, mis sobivad kontorisse, vastuvõturuumi, lattu ja töökotta. Enamik meie laudu on metallraamil ja kõrgsurvelaminaadist lauaplaadiga, mis on vastupidav ja lihtsasti puhastatav. Meie eesmärgiks on pakkuda ergonoomilist ja funktsionaalset kontorimööblit, mis muudaks igapäevatöö lihtsamaks ja mugavamaks.

Tänapäeval tehakse väga palju tööd arvutilaua taga, selleks pakume spetsiaalseid kontorilaudasid, mis on kõrguses reguleeritavad ja muudavad töö tegemise veelgi mugavamaks. Allpool on välja toodud erinevate omadustega lauad, mille seast saate valida just selle, mis Teile kõige paremini sobib.

Kõrguses reguleeritav arvutilaud

Kõrguses reguleeritavad lauad on saadaval pikkuses 700 mm kuni 1380 mm ja laiuses 520 mm kuni 920 mm. Lauaplaat on kaetud pöögi- või kaselaminaadiga ja raam halli värvi metallist. Kõrgust on võimalik reguleerida olenevalt mudelist vahemikus 660 mm kuni 1180 mm. See võimaldab teha tööd nii istudes, kui seistes ning vahetades päeva jooksul tööasendeid, ei teki ka nii kiiresti lihasvalusid.

Seinale monteeritavad arvutilauad

Seinale monteeritavad lauad on ruumisäästlikud ning lauajalad ei võta liigset põrandapinda ära. Laua alla saab paigutada soovi korral madala riiuli või sahtlikapi. Kõrguses reguleeritava laua taga on võimalik teha tööd nii istudes kui seistes. Lauaplaat on kaetud pöögi- või kasetooni laminaadiga. Arvutilaudade kandejõud on 70 kg.

Ratastel arvutilauad

Mobiilsed arvutilauad on praktilised, kui Teil on vaja teha tööd erinevates ruumi osades või kui soovite kolleegidega aeg-ajalt lauad kokku lükata ning kiire koosoleku teha või tööprotsesse arutada. Ratastel laudade kõrgus on samuti reguleeritav vahemikus 660-1180 mm. Erinevalt teistest kõrguses reguleeritavatest laudadest, mis töötavad vooluvõrgus, kasutavad mobiilsed lauad akusid ning on juhtmevabad. Lauaplaat on kaetud lihtsalt puhastatava ja vastupidava laminaadiga. Lauaraami kandejõud on 100 kg.

Kui vajate abi sobiva laual valimisel, võtke meiega ühendust ning aitame meeleldi.

Avasta teisi tootekategooriaid

Kontor