Teadetetahvlid ja planeerimistahvlid

Väldi sundasendis istumist - vali juba täna aktiivne istumisviis!

Telli siit

Teadetetahvlid ja planeerimistahvlid

Kui e-kirja teel saadetud meeldetuletused kaovad suure infotulva alla ja võivad meelest kaduda vaid hetkega, siis seina ääres seisvast infotahvlist ei ole lihtsalt võimalik mööda vaadata. Ilmselt on tegemist siin ka inimliku uudishimuga, kuid see mis on tahvlil kirjas, püüab pilku ja jääb paremini meelde. Seega on teadetetahvel väga hea koht, kus jagada vajaliku informatsiooni töötajatega, pidada meeles sünnipäevalapsi ja veel palju muudki.

Erinevat tüüpi teadetetahvlid

Korkpinnaga teadetetahvlitele annab knopkade ja kaardinõelte abil paigutada meeldetuletusi, ettevõttesiseseid kodukorrareegleid ja teisi vajalikke teadaandeid. Kogu tahvlil olevat infot on võimalik vajadusel väga lihtsalt ja kiirelt ümber paigutada või sootuks sealt eemaldada. Tekstiilist infotahvlid on oma kasutusotstarbe poolest üsna sarnased korgist tahvlile. Hästi mugav lahendus on näiteks selline tahvel, mille üks pool on tekstiilist ning teine pool valge pinnaga. Nii annab kangast osale paigutada prinditud teksti ja valgele poolele saab markeri abil kirjutada käsitsi infot lisaks.

Planeerimistahvlid - justkui suured kalendermärkmikud

Suur planeerimistahvel on ideaalne, et üles märkida kõik, mis ees ootamas on. Tahvli saab paigutada näiteks kontori keskmesse, et hoida silma peal töös olevatel projektidel või pidada hoopis pingerida müügimeeskonna müügitulemuste üle. Samas võiks ka igal töötajal olla oma isiklik planeerimistahvel töölaua juures, et meeles pidada erinevaid tähtaegu, sündmusi ja kohtumisi.

Oleme abiks toimiva töökeskkonna kujundamisel

AJ Tooted veebipoes on müügil väga lai valik erinevaid teadetetahvleid. Lisaks suurepärasele kvaliteedile oleme rõhku pannud ka toodete disainile, et igaüks leiaks just enda jaoks parima lahenduse. Kui sul tekib toodete kohta küsimusi, siis meie klienditeenindus on alati valmis sind aitama!

Avasta teisi tootekategooriaid

KontorKontoritoolidTöökoha tarbed