Helisummutavad tooted ja kontori vaheseinad

Helisummutavad tooted ja vaheseinad

Kaasaegsed avatud planeeringuga ühistööruumid on väga levinud. Nende populaarsuse peamiseks põhjuseks on väärtusliku ruumi säästmine, kuid teisalt pakub selline lahendus paremat võimalust töötajate omavaheliseks suhtluseks ja koostööks. Nimelt võimaldab avatud kontor oluliselt paremat infoliikumist ja informeeritust. Avatud tööruumi negatiivseks pooleks on aga häiriv taustamüra ja sellest tulenevad keskendumisraskused. Kontori akustika parendamiseks on aga saadaval lai valik abivahendeid, nagu näiteks helisummutavad paneelid ja vaheseinad, mille leiad AJ Tooted e-poest.

Mürasummutuse olulisus tööruumides

Inimesed on erinevad ning avatud kontor ei ole igaühele. On töötajaid, kes naudivad seltskonda ja kambas töötegemist, kuid leidub ka neid kes vajavad keskendumiseks rohkem oma ruumi ja vaikust. Müraprobleemi lahendamine (avatud) kontoris võib olla aga paras peavalu, sest igast töökohast ei saa ehitada päris helikindlat stuudiot. Küll on aga mitmeid võimalusi, kuidas töökoht muuta võimalikult vaikseks kohaks, kus keskendumine tööle on võimalik. Helikeskkonda aitavad parandada pehme pinnaga sisustuselemendid, nagu näiteks tekstiilkattega vaheseinad, pehme mööbel, kardinad, vaibad ning mürasummutavad lae- ja seinapaneelid.  Need kõik takistavad helilainete levikut ruumis ning loovad meeldivama akustika.

Akustilised paneelid ja vaheseinad

Kõige populaarsemateks valikuks meie klientide seas on spetsiaalsed akutsilised paneelid ning erinevad kontori vaheseinad. Lisaks oma peamisele eesmärgile, milleks on summutada müra, on need ka suurepärased ja dekoratiivsed disainielemendid. Paneelide omapärase välimuse tõttu püüavad need nii pilku, kui ka muudavad pisut kõledavõitu suure kontori hubasemaks. Ja mida mugavamad on töötingimused, seda paremad on töötulemused.

Vali vajaduspõhised lahendused

Helisummutavaid tooteid on müügil väga erinevaid. Kirjutuslaudadele jaoks sobivad suurepäraselt erinevad lauasirmid, mis pakuvad töötajale rohkem privaatsust. Iseseisvad vaheseinad võimaldavad luua ruu-ruumis lahendusi ning on hõlpsasti ümber paigutatavad. Meie juurest leiad kokkusobivad vaheseinad nii lauale kui ka põrandale, et luua sidus üldmulje. Sama kehtib ka akustiliste paneelide kohta, mida on võimalik hõlpsasti kinnitada nii seinale kui ka lakke. Erikujulised ja värvilised paneelid võimaldavad luua unikaalseid mustreid, mis aitavad esile tõsta Sinu ettevõtte identiteeti. Vali tooted, mis aitavad Sul lahendada müraprobleemi oma tööruumides.