Hoiukapid ja metallkapid kontorisse

Hoiustamismööbel

Millele pöörata tähelepanu hoiustamismööbli valimisel

Loe meie soovitusi

Kapid kontorisse ja koosolekuruumi

Laia valiku erinevate mõõtudega kohandatavaid kappe leiad AJ Tooted valikust. Saadaval nii laminaatkattega mööbliplaadist kui ka metallist hoiukapid, dokumendikapid, arhiivikapid ning kontorikapid. Telli lukustatavad kapid, kui soovid hoiustada konfidentsiaalseid dokumente või olla kindel, et kõrvalistel isikutel puudub ligipääs kapi sisule. Lisaks tasuks tähelepanu pöörata erinevat tüüpi ustele. Kas ruumi on piisavalt klassikaliste uste avamiseks? Kui tegu on veidi kitsama toa või koridoriga, siis tasuks eelistada ruumisäästlikke liug- või ruloouksi.

Sobiv mõõduga hoiukapp igasse ruumi

Kitsas või lai, kõrge või madal? Valides hoiukappe peaks üle vaatama ruumi võimalused. Madalad kapid jätavad kontorisse avarama üldmulje ning nende pealispinda saab kasutada näiteks isiklike esemete hoidmiseks või taimede paigutamiseks. Kui tuba on aga pigem väiksem, siis tasub võtta maksimum ruumi kõrgusest, et luua vajalikus mahus panipaiku. Põnevaid eritasandilisi lahendusi saab luua ka erineva kõrgusega kappe kombineerides.

Kergesti kombineeritavad kapid sidusa terviklahenduse loomiseks

Kasuta sama mööbliseeria tooteid, et hoida kontori sisustamisel ühtset joont. Paljud meie valikus olevad kontorikapid ja riiulid on vajaduspõhiselt kohandatavad ning sobivad üksteisega hästi kokku, et võimaldada sidusust erinevate ruumide vahel alates kontorist ja koosolekuruumist kuni vastuvõtu ning puhkenurgani. Vastavalt keskkonnale tasub tähelepanu pöörata ka materjalidele. Laminaatkattega tooted on üldiselt soodsamad, hõlpsasti puhastatavad ning praktiliselt hooldusvabad, sobides hästi kaasaegsesse kontorisse. Metallist tooted, mis on viimistletud pulbervärviga, pakuvad seevastu suuremat vastupidavust ning sobivad ka niiskematesse tingimustesse, näiteks keldrikorrustele.