Ergonoomilised kontoritoolid

kontoritoolid

Millele pöörata tähelepanu kontoritooli valimisel

Loe meie soovitusi

Ergonoomiline kontoritool on parim valik Sinu tervisele ja heaolule

On üks toode, mille valimisel ei tohiks kunagi teha kompromisse – selleks on kontoritool. Kontoritöötajad veedavad keskmiselt 7-8 tundi päevas kirjutuslaua taga. Pikka aega ühes ja samas asendis istumine võib põhjustada aga ebamugavustunnet ja erinevaid tervisevaevusi. Et hoida töötaja tervist ja töötahet on ainuõige otsus soetada kontorisse igale töötajale oma ergonoomiline töötool. Nii on sinu inimesed hoitud ning täidavad oma kohustusi innukamalt.

Kuidas valida sobiv töötool?

Hea kontoritool järgib keha loomulikku liikumist, vähendab lihaspingeid ning aitab hoida õiget kehaasendit vaatamata sellele, kui pikad on tööpäevad kirjutuslaua taga. Bürootooli ostes pööra tähelepanu, milliste mehhanismide ja reguleerimise võimalustega vastav mudel varustatud on. Siinkohal on reegliks, et mida pikemaid perioode istud, seda ergonoomilisemat tooli sa ka vajad. Et muuta õige tooli leidmine lihtsaks, oleme jaganud oma sortimendi vastavalt istumistundide soovitusele: 4, 8, 12 ja 24 tundi. Meie e-poest hulgast leiab nii lihtsamaid toole neile, kes istuvad üsna vähe, kui ka eksklusiivsemaid mudeleid, mis tagavad parima võimaliku mugavus pikkadeks töötundideks

Hea kontoritool järgib sinu keha loomulikku liikumist

Kontoritool peab ühtemoodi hästi toetama nii selga kui ka istmikku ning võimaldama muuta kehaasendit. Erinevad mehhanismid aitavad toolil saavutada võimalikult mugava ja ergonoomilise istumisasendi. Näiteks sünkroonmehhanismiga töötoolil liiguvad seljatugi ja iste samaaegselt, säilitades nii optimaalse kaldenurga. Samuti on sellisel juhul iste ja seljatugi lukustatavad fikseeritud asendisse ning mehhanismi jäikust saab seada vastavalt kehakaalule. Kui eelistad klassikalise kontoritooli asemel aga midagi uudsemat ja kaasaegsemat, siis tutvu meie aktiivsete istumislahendustega – saadaval on nii istumispallid, tasakaalutoolid, sadultoolid kui ka teised nutikad lahendused.

Vali tool, mis on kohandatav vastavalt Sinu eelistustele

Selleks, et uus kontoritool tagaks kehale vajaliku toe, peab seda saama kohandada vastavalt oma pikkusele, kaalule ning kehakujule. Kuna iga inimene on erinev, on oluline leida selline tool, millel oleks mitmeid reguleerimise võimalusi, nagu näiteks seatav istme ja seljatoe kõrgus ning muudetav istme sügavus ja kaldenurk. Vaid nii saavutad õige istumisasendi ning parima võimaliku mugavuse.

Lisavarustus ja disain

Lisaks ergonoomika ning liikumismustritega seotud omadustele mõjutavad õige töötooli valikut ka lisavarustus ning disain. Näiteks eelistavad paljud hingavat võrkseljatuge, mis tagab hea õhu liikuvuse. Lisaks sellele jälgitakse ka peatoe ning käetugede olemasolu. Materjali valikul tuleks arvesse võtta selle vastupidavust, mugavust, välimust ja ka puhastamise võimalusi. Meie valikus on nii tekstiil- kui ka nahkkattega bürootoole igale maitsele. Kui elegantsed nahkkattega toolid on saadaval klassikalises mustas toonis, siis tekstiilkattega kontoritoolide puhul pakume väga laia värvivalikut.

Avasta teisi tootekategooriaid

IstumispallidTasakaalutoolidTöökohamatid