Ergonoomilised kontoritoolid

kontoritoolid

Millele pöörata tähelepanu kontoritooli valimisel

Loe meie soovitusi

Telli sobiv kontoritool

Kontoritöötajad veedavad keskmiselt 7-8 tundi päevas kirjutuslaua taga. Nii pikalt istumine võib muutuda ebamugavaks ning põhjustada mitmesuguseid pingeid kehas, mis omakorda vähendab töövõimekust ning võib olla töölt puudumise põhjuseks. Seetõttu on oluline pakkuda kontoritöötajatele kvaliteetset ja ergonoomilist mööblit, et tõsta nende tööheaolu ja motivatsiooni. AJ Toodete valikust leiab igaüks endale sobiva kontoritooli sõltumata personaalsetest eelistustest, tööülesannetest ja -keskkonnast.

Mudelid

Meie valikus on väga erinevate omadustega töötoole. Kui otsite kaasaegset kontoritooli, mis annaks ruumidele eksklusiivse üldmulje, valige näiteks Watford. Teisalt, kui soovite tooli, mis sobiks ka nõudlikumatesse tingimustesse, vaadake 24-tunni tooli Alton. Kompaktne kontoritool Dover on aga hea valik väiksematesse büroodesse. Kogu mudelivalikuga saab tutvuda siin.

Materjal

Pakume erinevate materjalidega kaetud kontoritoole: naturaalne või kunstnahk, villane või sünteetiline kangas, erinevad tekstiilid, võrk jne. Materjali valikul tuleks arvesse võtta selle vastupidavust, mugavust, välimust ja puhastamisvõimalusi. Lisaks sellele mõelge läbi, mis otstarbel ja millises keskkonnas tooli kasutatakse. Kui teie eesmärk on lisada ruumile elegantsust, valige klassikalise musta nahaga kaetud kontoritool. Kui soovite aga tooli, mis oleks mugavalt kasutatav ka pikema aja jooksul, valige võrkseljatoega mudel. Iga kontoritooli juures on välja toodud spetsiifiline tooteinfo ja soovitused.

Mehhanism

Tooli valikul pöörake tähelepanu, milliste mehhanismide ja reguleerimise võimalustega vastav mudel varustatud on. Erinevad mehhanismid aitavad saavutada võimalikult mugava istumisasendi. Näiteks sünkroonmehhanismiga toolil liiguvad seljatugi ja iste samaaegselt, säilitades nii optimaalse kaldenurga, ning on lukustatavad kasutajale meelepärases asendis. Samuti on saadaval mudelid, mille seljatugi liigub istmest sõltumatult ning on fikseeritav erinevates asendites. Võtke ühendust meie spetsialistidega, kes aitavad teil valida parima kontoritooli. Kontoritoolid on saadaval standardsetes värvides, nagu näiteks must, valge ja hall, ning erksamates toonides, nagu punane, lilla, oranž ja kollane. Kombineerige tool meelepärase kontorilaua, põrandamati ja teiste lisadega, mis muudavad teie töökoha veelgi paremaks. Eelistate klassikalise kontoritooli asemel kaasaegsemaid võimalusi? Siis tutvuge aktiivsete istumislahenduste valikuga. Kui soovite abi valiku langetamisel või lisainfot, kontakteeruge meie klienditeenindusega.

Avasta teisi tootekategooriaid

IstumispallidTasakaalutoolidTöökohamatid