Nurgalauad

Kvaliteetne kontori nurgalaud säästab ruumi

Muuda kontor avaramaks meie spetsiaalselt disainitud nurgalaua abil, mis sobitub ideaalselt igase tööruumi. AJ Tooted nurgaga kirjutuslaud on heaks valikuks, kui soovid piiratud kontoripinda maksimaalselt ära kasutada.

Kui kasutad töökohas nurgaga kontorilauda, siis jääb tööruumi keskele enam liikumisruumi,  mis omakorda muudab kontori visuaalselt suuremaks. Avaramas keskkonnas on ka töötajatel palju parem oma tööd teha ning kindlasti suureneb seeläbi ka tööproduktiivsus.

Nurgalaua eelisteks tavalise kirjutuslaua ees on:

  • Ruumisäästlikkus;

  • Maksimaalne tööpind;

  • Nurgalaua abil on võimalik ära kasutada kõik ruumis olevad nurgad, kuhu tavaline kontorilaud oma mõõtmete poolest ei mahuks.

Meie nurgalauad on saadaval erineva viimistluse ja disainiga , et sul oleks piisavalt palju valikut oma kontoriruumi sisustamiseks. Kui sul tekib küsimusi meie toodete ja nende omavahelise kokkusobivuse kohta, siis võta julgelt ühendust meie müügiesindajatega. Oleme alati valmis sind nõustama!

Reguleeritav nurgalaud muudab töökoha ergonoomiliseks

Ergonoomika seisukohalt on väga heaks valikuks reguleeritav nurgalaud, mis pakub tavalise fikseeritud nurgalaua ees mitmeid eeliseid. Näiteks saab sellisel laual reguleerida laua kõrgust ja kallet, et leiaksid enda jaoks parima tööasendi. Optimaalne tööasend vähendab väsimust ja aitab vältida sundasendite tekkimise riski.

Lisaks tavapärasele istumisele pakub reguleeritav nurgalaud ka mugavat seistes töötamise võimalust. See annab sulle paindlikkuse valida endale sobivaim tööasend vastavalt oma soovile ja enesetundele. Nii saad tööd tehes vaheldumisi istuda ja seista, mis on omakorda kasulik nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele.

Maksimaalne lauapind ja minimaalne ruumikasutus

L-kujuline nurga arvutilaud ühendab endas ruumisäästlikuse ja funktsionaalsuse. Selline laud sobib suurepäraselt mitme tööülesandega samaaegselt tegelevale töötajale, sest laual on palju vaba tööpinda. AJ Tooted valikust leiad erinevates mõõtmetes nurgalauad sinu kontorisse sobiva disaini ja viimistlusega.

Tutvu meie tootevalikuga ja me aitame leida sinu tööruumi jaoks sobiva laua. Ära unusta ka, et uus nurgalaud vajab sinna juurde sobivat kontoritooli. Garantii 7 aastat ja kiire tarne!