Kõnepult ehk lektoripult ettekannete ja esitluste jaoks

Kõnepuldi abil saad luua professionaalse atmosfääri iga koosoleku, seminari ja konverentsi jaoks. Kvaliteetne kõnepult aitab ettekande tegijal kindlamalt esineda ning publikul paremini esitlusele keskenduda.

AJ Tooted valikus olevad kõnepuldid ühendavad endas klassikalise puidumustri ilu ja kaasaegse funktsionaalsuse. Nende mahukas hoiustamisruum mahutab kõik vajalikud märkmed ja ettekandematerjalid, tagades nii mugava ja muretu esinemiskogemuse.

Vali oma vajadustele sobiv kõnepuldi lahendus

Pakume nii statsionaarseid kui ka teisaldatavaid kõnepulte. Ratastel kõnepuldi liigutamine on imelihtne ning sa ei pea muretsema, et esitluse ajal kõnepult paigast liigub, sest lektoripuldi rattaid on võimalik lukustada.

Teisaldatavad kõnepuldid on eriti mugavaks valikuks, kui ühes ruumis toimub päeva jooksul mitu erinevat üritust ning kõnepuldi asukohta tuleb sageli muuta. Samuti sobivad sellised kõnepuldid lisaks seminariruumidele ka kooli aulatesse ja ülikooli loenguruumidesse.

AJ Tooted panustab oma toodete kvaliteeti. Parima kvaliteedi tagamiseks on meil olemas meil spetsiaalne kvaliteediüksus ning oma tootmisüksused. Ligi 91% kogu meie sortimendist on Euroopa päritolu ning vaid 9% hoolikalt valitud Aasia tarnijatelt.

Ära lase oma järgmisel esitlusel jääda juhuse hooleks – vali välja sobiv kõnepult. Tutvu ka meie teiste toodetega- kõik vajalikud esitlusvahendid kontorisse ja ühistööruumidesse leiad AJ Tooted veebipoest.