Tahvlimarkerid ja tahvlitarvikud

Erinevad tahvlimarkerid, -magnetid, -teibid ja puhastustarbed võimaldavad kasutada tahvlit parimal võimalikul viisil ning muudavad selle möödapääsmatuks abivahendiks ühistööaladel ning koosolekuruumides. Tahvlitarvikute valikul tasub aga tähelepanu pöörata, et valiksid töövahendid vastavalt sellele, kas kasutuses on klassikaline valge tahvel või kaasaegsem klaastahvel.

Tahvlimarkerid

Üha enam kasutatakse kontorites klassikalisi valgeid tahvleid või kaasaegseid klaastahvleid kriiditahvlite asemel. Sellised tahvlid on väga heaks ja mugavaks lahenduseks informatsiooni edastamisel, sest tahvlile kirjutamiseks ei lähe vaja muud, kui vaid markerit. Küll aga tasub siinkohal ära märkida, et päris iga marker tahvlile kirjutamiseks ei sobi. Seetõttu tuleb kirjutusvahend valida vastavalt sellele, missuguse pinnaga on tegemist. Klassikaline tahvlimarker on mõeldud kirjutamiseks valgetele tahvlitele. Klaastahvlite jaoks on olemas eraldi markerid. Valge marker sobib kirjutamiseks tumedamat tooni klaastahvlitele.

Tahvlimagnetid ja lisatarvikud

Et tahvlil olevat esitlust veelgi efektiivsemaks ja visuaalselt paremaks muuta, on selleks olemas veel teisigi tahvlitarvikuid. Näiteks magnetite abil on võimalik tahvli pinnale kinnitada vajalike dokumente, infolehti ja palju muudki. Tahvlimagnetid on müügil erinevates värvitoonides, suurustes ja kujuga. Eriti tugevad magnetid on aga disainitud spetsiaalselt kasutamiseks klaastahvlitel. Kõiki tahvlitarvikuid saab mugavalt hoiustada spetsiaalses magnetkarbis, mis on samuti kinnitatav otse tahvli pinnale. Nii püsivad markerid kindlalt ühes kohas ja on alati mugavalt käeulatuses.

Tahvli hooldamine ehk kuidas puhastada tahvlit?

Mida puhtam on tahvli pind, seda parem on sinna kirjutada ja seda loetavam on tekst. Tahvli saab enamasti puhtaks vaid vildist tahvlilapi abil, kuid olemas on ka spetsiaalne puhastusvahend, mis aitab tahvlil olevad markeri jäljed ja märkmed kiiresti ja lihtsalt eemaldada. Sprei puhastab tõhusalt kirjutuspinna ja kuivab kiiresti, mistõttu on võimalik koheselt puhastatud pinnale uuest kirjutada.

Kõik tahvlitarvikud mugavalt ühest kohast

AJ Tooted valikust leiad mitmed erinevad kirjutusvahendeid klaasist- ja valgete tahvlite tarbeks. Lisaks on müügil ka asjalikud stardikomplektid, milles sisalduvad näiteks tahvlimarkerid, erinevad magnetid, puhastusvahend ja tahvlilapp. Komplektid on heaks võimaluseks soetada kõik vajaminevad tahvlitarvikud ühe korraga. Oleme meeleldi abik toimivate töökeskkondade loomisel. Meie juurest tellimine on lihtne, kiire ja mugav!