Klassikalised tahvlid seinale ja ratastel tahvlid

Klassikalised valged tahvlid on abiks kõikjal, kus soovitakse esitada ettekandeid, korraldada ajurünnakuid ja teha märkmeid. Need on traditsiooniliste kriiditahvlite eelistatumaks alternatiiviks, sest valge magnettahvel ei eralda tolmu ega kriidijääke. Valgeid tahvleid on olemas nii ratastel ehk mobiilseid kui ka seinale kinnitatavaid mudeleid. Seinatahvlid on kõige enam levinud just koolides ja lasteaedades, seevastu ratastel tahvleid kasutatakse pigem aga kontori- ja seminariruumides.

Valge tahvel on mugav ja kaasaegne lahendus

Valgel tahvlil olevat infot on parem lugeda, sest teksti kirjutamiseks ja esiletoomiseks saab kasutada mitut erinevat värvi markereid. Erinevalt kriiditahvlist on valget tahvlit ka oluliselt lihtsam puhastada- vajad vaid spetsiaalset vildist tahvlilappi ning kergete liigutustega üle tahvli käies, on see hetkega puhas. Kuna pea kõik valged tahvlid on magnetiliste omadustega, siis saab sinna kinnitada tahvlimagnetite abil ka erinevaid väljaprinditud tekste, graafikuid jms, mis omakorda muudab esitluse tegemise lihtsaks ja mugavaks.

Kuidas valida sobiv tahvel?

Kui validtöökeskkonda uut tahvlit, siis mõtle esmalt, et kui suurt ja mis tüüpi tahvlit on vaja. Kui ruumis on piisavalt vaba seinapinda, siis vali seinale kinnitatav mudel. Kui magnettahvlit on vaja jagada mitme erineva ruumi vahel, on mõistlik otsustada mobiilse ratastel mudeli kasuks. Müügil on ka erinevad planeerimistahvlid tööprotsesside organiseerimiseks, kus tahvlile on juba eelnevalt märgitud näiteks nädalapäevade ja kuude lahtrid.

Kvaliteetne tahvel kestab aastast aastasse

Valgeid tahvleid on AJ Tooted veebipoes müügil mitmeid erinevaid, sest soovime, et meie klientidel oleks piisavalt valikut. Head ja kauakestvad esitlusvahendid on väga olulised, mistõttu pakume oma toodetele vähemalt 7-aastast garantiid. Osad meie tahvlid on aga koguni 30-aastase garantiiperioodiga. Kui vajad abi ja nõu valiku tegemisel, siis võta ühendust AJ Tooted klienditeenindusega. Oleme alati valmis aitama. Leiame üheskoos parima lahenduse sinu kontorisse!