Klaastahvlid

Väldi sundasendis istumist - vali juba täna aktiivne istumisviis!

Telli siit

Klaastahvel on kaasaegne ja vastupidav valik

Klaastahvel on ühtaegu nii kasulik abivahend kui ka stiilne sisustuselement. Sarnaselt kõikidele teistele tahvlitele, saab ka klaastahvli pinnale kirjutada ning paigaldada sinna spetsiaalsete magnetite abil märkmeid, väljaprinte ja kõike muud vajalikku. Klaasist tahvli muudab eriliseks aga selle kaasaegne disain, mistõttu sobib see ideaalselt tänapäevasesse kontoriruumi. Näiteks seinale kinnitatavatel mudelitel on peidetud kinnitused, mis jätavad nii visuaalselt puhta ja kerge mulje. Lisaks on tahvlil sile karastatud klaasist pind, mida on väga lihtne puhastada ning see ei tuhmu ka aja möödudes. Meie valikust leiad erinevates trendikates värvitoonides klaastahvleid, mis aitavad muuta kontorikeskkonna omanäolisemaks.

Optilisest klaasist kirjutuspind

Optiline klaas on ühtlase koostise ja suure läbipaistvusega keemiliselt püsiv klaas. See on eriti hea ja kvaliteetne materjal, mis tagab kõrgläikega pinna ja on mõeldud igapäevaseks intensiivseks kasutamiseks. Optilisest klaasist tahvleid on meie tootevalikus mitmeid ning võimalik on valida ka erinevate värvitoonide vahel. Küll aga tasub teada, et tumedale tahvlile kirjutamiseks vali kindlasti valge marker, et kiri oleks selgelt nähtav.

Multifunktsionaalsed lahendused

Klaastahvleid leiad AJ Tooted valikust erinevaid, sest me teame, et iga kontoriruum on ainulaadne. Ei pea piirduma vaid seinale kinnitatava mudeliga, sest võimalusi on palju enam. Väga mugav lahendus on mobiilne klaasist tahvel, mida saab rataste abil ühest ruumist teise liigutada. Eriti hea on aga selline klaastahvel, mis on varustatud helisummutava täidisega ning mille tagumine külg on kaetud tekstiiliga. Tegemist on suurepärase tootega - kasuta tahvlit kirjutamiseks, akustika parandamiseks, taustahelide summutamiseks ja ruumide jagamiseks.

Telli klaastahvel ning tahvlitarvikud mugavalt ja kiirelt

Parima valiku klaastahvleid ja kõik vajalikud lisatarvikud leiad AJ Tooted veebipoest. Müügil on erinevad tahvlimarkerid, magnetid, puhastuslapid ja palju teisi tooteid. Meie müügiesindajad on alati valmis sind küsimuste korral nõustama.