• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Milline kontoritool sobib Sinule?

Milline kontoritool sobib Sinule?
Artikkel

Kontoris töötamine tähendab enamasti ka seda, et suurem osa päevast möödub laua taga kontoritoolil istudes. Sellepärast on oluline ka valida tool, mis sobib Sinu nõudmistega, on mugav ning hästi seadistatav. Teeme juttu meie erinevatest kontoritoolidest, mille seast saad valida oma lemmiku.


Kui istud päevas vaid väikese osa ajast:


• Kontoritool Derry – Lihtne ja praktiline kontoritool, millel on tavalisest natukene kõrgem seljatugi. Tool on kaetud vastupidava kangaga ning kõrguses reguleeritav nupuga, mitte kangiga. Tool sobib hästi näiteks kooli arvutiklassi või töökohtadesse, kui istutakse päeva jooksul kuni neli tundi.


Kontoritool Milton – Kontoritool Milton on varustatud sünkroontehnikaga. See tähendab, et iste ja seljatugi liiguvad sünkroonis ning tagavad ergonoomilise istumisasendi ja parandavad keha vereringet. Iste ja käetugede kõrgust on võimalik reguleerida vastavalt soovile, pakkumaks parimat istumisasendit mitmete töötundide kestel.


Kui istud kontoritoolil suurema osa päevast:


• Kontoritool Wembley - Wembley on eksklusiivse välimusega ergonoomiline kontoritool, mis sobib kasutamiseks ka siis, kui tööpäeva pikkus on 12 tundi. Tool on varustatud sünkroonmehhanismiga, mida on võimalik lukustada neljas erinevas positsioonis, et saaksid valida endale parima istumisasendi.  Võimalik on seada seljatuge, istet, nimmetuge ning käetugesid enda järgi. Seljatugi on reguleeritav kõrguses ning seljatoe juurde kuulub ka sisseehitatud peatugi, mis tagab toetuse kaelale ja õlgadele.


• Kontoritool Liverpool – Tool on tehnoloogiliselt arendatud pikemaajaliseks istumiseks. Sobib kasutamiseks nii kontoriruumides kui ka töökohtades, kus vahetus kestab 24 tundi -  nagu kontroll- ja jälgimisruumides. Tooli ülesehitus tagab mugava ja ergonoomilise isteasendi terve tööpäeva kestel. Kontoritoolil on mitmeid erinevaid seadistamisvõimalusi, et luua endale sobivaim istumisasend. Saad reguleerida seljatuge nii kõrguses kui kaldes, seada peatoe kõrgust ja pumbaga määrata nimmetoe tugevust. Käetoe all oleva rullikuga saab sättida käetugede kaldenurga täpselt selliseks, et käsivars oleks töö tegemise ajal õiges asendis.


Kui soovid, et toolil oleks erinevaid ergonoomilisi omadusi:


• Kontoritool Lincoln – Kontoritooli tootmisel on põhirõhk seatud mugavusele. Toolil on tavalisest kõrgem seljatugi ja laiem iste. Kiikfunktsioon tagab tooli keeramisel ja liigutamisel istme ja seljatoe ühise liikumise. Kiikfunktsiooni on võimalik lukustada viies asendis, sealjuures ka täiesti lamavas asendis. Toolil on lai mugava vormiga peatugi, mida saab sättida vastavalt soovile. Seljatoel on ka eraldi nimmetugi mis on samuti kõrguses seatav. Tänu erinevatele reguleerimisvõimalustele, mis muudavad tooli mugavaks ja ergonoomiliseks, sobib tool nii kaasaegsesse kontoriruumi pikemateks tööpäevadeks kui ka koduseks mänguritooliks.


• Kontoritool Rugby - Rugby on komplektne peatoe ja käetugedega ning erinevate reguleerimisvõimalustega kontoritool. Toolil on sünkroonmehhanism, mis tagab istme ja seljatoe ühtse liikumise ning läbi selle ka ergonoomilise istumisasendi, mis aitab kaasa paremale vereringlusele. Toolil on ka pumbaga reguleeritav nimmetugi, et saaksid sättida piisava toestuse alaseljale. Iste on reguleeritav sügavuses ja kaldes.


Kui soovid kasutada erinevaid asendeid töö tegemiseks:


• Töötool Twist – Muuda tööpäeva jooksul oma tööasendit ergonoomilise aktiivse istumise tooli abil. Tool Twist on hea valik, kui soovid istuda nii laua taga kui ka näiteks kolleegidega arutledes erinevates asendites. Tooli seljatuge saab kasutada ka käetoena külje peal ning ette keeratuna saab toetuda mõlema käega, et nõjatuda kergelt ettepoole. Tooli iste koos käetoega keerleb oma jala peal 360 kraadi ning tänu sellele on istumisasendit väga lihtne muuta. Sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks aktiivse istumise toolina!


• Tasakaalutool Chester - Chester on aktiivse istumise tool, mis tähendab, et toolil istudes tugevdad erinevaid lihasgruppe ning aktiveerid kehavereringet. Tooli sees on Pilates pall, mille tugevust saab reguleerida kaasas oleva pumbaga.  Toolil tasakaalu hoidmiseks oled “sunnitud” istuma õigesti ning samas  treenid nii selja- kui ka jalalihaseid. Tänu sellele vähenevad sundasenditest tingitud pinged ning paraneb enesetunne ja töö jõudlus. Võrreldes tavalise tasakaalupalliga on Chester tooli natukene lihtsam kasutada, kuna toolil on all jalad, mis fikseerivad istumise ja ei lase pallil liigselt veereda. Tool lisab kontorisse ilmekust ka sisekujundusliku elemendina.
 
Kui soovid istumise ajal ka treenida:


• Tasakaalutool Back App – Avasta uus ergonoomiline ja aktiivne istumine tooliga Back App! Tool järgib keha liikumist ning aktiveerib nii selja- kui ka jalalihaseid parandades sealjuures kogu kehahoiakut. Tool on ülesehitatud nii, et motiveerida meid sirgemalt ja õigemas asendis istuma, et tagada tasakaal toolil. Uuringud on näidanud, et Back App tooliga treenite samu alaseljalihaseid, mis jalgrattasõiduga või kanuuga sõudes. Kasutades tööpäeva jooksul osaliselt istudes Back App tooli tugevdad seljalihaseid ning seeläbi vähenevad lihaspinged ja valud seljas. Punase palli abil saab reguleerida, kui tundlik on tool sinu liigutustele.


• Pilates tool Bristol - Bristol toolil on peal istumispadi, mis on täidetud õhuga. Padja tugevust saab reguleerida kaasas oleva pumbaga. Tool annab tunde nagu istuksid tasakaalupallil ning sunnib jälgima oma kehahoiakut. Seeläbi saad istumise ajal oma keha treenida, anda toonust erinevatele lihasgruppidele ning parandada vereringlust. Vähenevad lihaspinged ja valud. Tooli kuju tõttu saab liikuda lauale või töö objektile lähemale kui kontoritooliga. Sobib lisaks klassikalisele kontoriruumile näiteks juuksuritele ja arstidele.

Aktiivse istumise toole soovitame kasutada tööpäevast vaid osa ajast, et mitte liigselt koormata erinevaid lihasgruppe nii seljas kui jalgades. Kui oled juba mõnda aega aktiivse istumise tooli kasutanud ning keha on harjunud erinevate uute istumisasenditega, võib pikendada aega, mil istud aktiivse istumise toolil.

Eelpool mainitud tooted
Kontoritool Liverpool, must kangas
Kontoritool Liverpool, must kangas
Art.nr. 122801
 • Sertifitseeritud 24-tunni tool
 • Seatav kiikmehhanism
 • Suurepärane mugavus
Tasakaalutool Back App, must
Tasakaalutool Back App, must
Art.nr. 234661
 • Ennetab ja leevendab seljavalusid
 • Parandab rühti
 • Reguleeritava kõrgusega
Tool Pilates Bristol kangas, punane
Tool Pilates Bristol kangas, punane
Art.nr. 234633
 • Treenige tugilihaseid
 • Õhuga täidetud iste
 • Ergonoomiline ja aktiivne istumisviis