• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Läbimõeldud pakkeprotsess muudab e-kaupluste tarneprotsessi kiiremaks!

Läbimõeldud pakkeprotsess muudab e-kaupluste tarneprotsessi kiiremaks!
Artikkel

Enamikele e-kauplustele on üks kõige olulisemaid müügiargumente kiire tarne. Anname erinevaid nippe, kuidas kiirendada oma tarneprotsessi ja lihtsustada sealjuures aeganõudvat pakketööd.


Muuda pakkelaud komplektseks töölauaks
Vali pakkelaud, millele on võimalik juurde lisada erinevaid lisatarvikuid, millega muuta oma töö võimalikult mugavaks ja läbi selle ka märkimisväärselt kiiremaks. Vali just need tarvikud, mis on sinu töö juures olulised. Näiteks saad pakkelaua juurde lisada tööriistapaneeli, mille külge kinnitada vajalikud pakkimistarvikud või hoopis karbikud, mille sees hoida erinevaid väiketooteid, mis pakkide sisse lähevad.  Nii kulub võimalikult vähe aega kas tööriistade või vajalike esemete otsimisele ja saab keskenduda müügile.

 

Lauaplaadi peal olevad rullikud lihtsustavad pakketööd
Osad pakkelaudadel on lauaplaadi sisse integreeritud metallist rullikud, mis aitavad lihtsamini pakendit liigutada, pöörata ja kindlalt sulgeda. Läbi selle on töös ka vähem  ebamugavaid sundasendeid ning organism on tugevam ja töö jõudlus on suurem. Kui on vaja laiemat tööpinda, siis on hea valik väljatõmmatava lisalauaga pakkelaud, millel on rullikud lisalaua sees. Nii on laual piisavalt pinda erinevateks tegevusteks ning eraldi  koht pakendamiseks. Madalam lisalaud tuleb kasuks ka siis, kui paki kõrgus on tavakõrgusega laua peal pakkimiseks liiga suur.


Säästa aega noppekäruga
Noppekärud võimaldavad komplekteerida korraga rohkem kui ühte tellimust ning toimetada tellimused pakkimisalale korraga. Säästad märkimisväärselt aega, kui komplekteerid mitu tellimust korraga ja tegeled siis järjest kõikide tellimuste pakkimisega. Nii ei pea jooksma iga tellimuse järgi eraldi edasi-tagasi ja töö liigub ladusamalt. Paiguta noppekärule sinu tellimustele sobiva suurusega kastid ning komplekteeri iga tellimus eraldi kasti. Nii ei ole ohtu, et tellimused omavahel sassi lähevad. Kui sinu e-kaubanduse ettevõttes töötab rohkem inimesi, siis on hea teha tööjaotus, kus üks tegeleb komplekteerimisega ning teine pakendamisega. Korduvtegevustel töö kiirus kasvab ning väiksema aja jooksul saab rohkem tellimusi komplekteeritud ning pakendatud. Liigse rutiini tekkimiseks on hea näiteks poole päeva pealt tegevusi vahetada.

 

Mõtle ergonoomiliselt  ja säästa energiat
Ergonoomiline töökeskkond vähendab kutsehaiguste tekkimise ohtu, suurendab tööga rahulolu ja suurendab tööjõu efektiivsust. Sama kehtib ka pakketööde juures, mis tähendab palju jalgadel tööd nii ühe koha peal seistes kui ka ringi liikudes. Spetsiaalne kõrgekvaliteetne töökoha matt, mis vähenab jalgade väsimust ja põrumist, on sellise töö juures määrava tähtsusega. Ka erinevate töövahendite paigutus töölaua juures on ergonoomilisest seisukohast oluline. Õige on paigutada esemed, mida kõige tihemini vaja läheb otse käeulatusse. Nii ei pea iga kord liigselt pingutama, et vajalikku vahendit kätte saada. Komplekteeri ja paiguta töökoht nii, et sul on seal mugav ja aeg ei kuluks üleliigsetele liigutustele ning kõik vajalik saaks tehtud võimalikult optimaalselt.

Eelpool mainitud tooted
Töökoha jalamatt Magic, 610 mm, tellitav pikkus, hall
Töökoha jalamatt Magic, 610 mm, tellitav pikkus, hall
Art.nr. 22527
 • Mittelibisev
 • Sisemised õhumullid
 • Ei väsita jalgu
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2400 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2400 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Art.nr. 202143
 • Lisa töötasapinnaga
 • Lihtsustab tööprotsesse
 • Nutikas hoiustamine
Riiulkäru redeliga, 750 x 425 mm
Riiulkäru redeliga, 750 x 425 mm
Art.nr. 20710
 • Ideaalne kergematele kaupadele
 • Ergonoomiline
 • Kokkupandava redeliga