• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Kuidas valida kontorilauda

Kuidas valida kontorilauda
Artikkel

Sirge laud, nurgalaud, Y-kujuline laud, kõrguses reguleeritav laud - kuidas leida see, mis sobib just Sinu tööga ja samas ka kontoriruumiga? Tutvustame erinevaid laua tüüpe ning toome välja omadused, mida silmas pidada laua valikul. Muudame valiku tegemise Sinu jaoks lihtsamaks!


Klassikaline kontorilaud
Sirge lauaplaadiga  klassikaline kontorilaud sobib hästi enamikesse ruumidesse. Lauda on lihtne kombineerida ülejäänud kontoris vajaminevate mööbliesemetega, et luua ühtne tervik. Laudu saab paigutada nii seina äärde, ruumi keskele kui ka üksteise vastu. Tulemuseks on omanäoline ja vajadustele vastav kontoriruum. Hea kasutada kodukontoris või kitsamates ruumides, kus nurgalaud võtaks liiga palju ruumi. Valikus on erinevad huvitavad alusraamid.


Kõrguses reguleeritav kontorilaud
Kõrguses reguleeritav laud on eriti kasulik, kui töö iseloom on istuv ehk tuleb pikki tunde laua taga tööd teha. Reguleeritav laud annab võimaluse aeg-ajalt muuta oma tööasendit. Sellega hoiame ära sundasendite tekkimise ning mõte töötab paremini kui keha saab natukene liikumist. Kõrgust saab muuta lihtsalt vaid nupulevajutusega. Laua taga saab teha tööd istudes, seistes või kaustades erinevaid aktiivse istumise toole, millega samal ajal treenida seljalihaseid. Lauad on saadaval mitmes erinevas suuruses ja seetõttu on neid lihtne sobitada oma kontoriruumi.


Nurgalaud
Nurgalaud sobib hästi töökohtadele, kus tuleb täita erineva iseloomuga tööülesandeid või töö materjalid on mahukad ja vajavad palju ruumi. Spetsiaalsel nurgalaual on lauaplaat sellise kujuga, et tööpind oleks täiel määral kasutatav ja lihtsasti ligipääsetav. Ühel pool saab hoida pabereid, mida jooksvalt vaja on ning teisele poolele jääb arvuti. Nurgalaud on hea lahendus ka klinditeeninduse lauaks, sest ühele poole saab klient asetada oma materjalid ning teisel pool saab klienditeenindaja hoida enda tööks vajalikke dokumente.


Vaheseintega täiustatav kontorilaud
Vaheseintega kontorilaud sobib eriti hästi avatud kontorites kasutamiseks või juhul kui on soov eraldada tööruume ülejäänud ruumiosast. Vahseinad aitavad luua soovitud privaatsuse, summutavad heli ja seeläbi on lihtsam keskenduda. Laua valimisel tuleks silmas pidada, et laua raam oleks sellise kujuga, mis võimaldaks kinnitada ka vaheseinasid. 


Kumera lauaplaadiga kontorilaud
Kumera lauaplaadiga laud võimaldab liikuda lauale lähemale ning käte asend arvutiga töötamisel on ergonoomilisem.


Kaabliavadega kontorilaud
Peaaegu igale lauale on võimalik juurde lisada kaabliavad, mis tulevad eriti kasuks juhul kui töö tegemiseks on tarvis liikuda ümber laua. Valides sobiva koha laual, kust soovid kaablid lauale tuua, saab lauaplaadi sisse teha augu ja lisada kaabliava. Nii ei jää juhtmed liikumisel ette ja töötasapinnal on samuti rohkem ruumi.

Enne kontorilaua valikut tuleb läbi mõelda kõik tööprotsessid ning nõudmised, millele laud vastama peab. Lisaks tuleb arvesse võtta ruumi suurust, kujundust ja ülesehitust. Õige laud on see, mis aitab Sinul tööd teha mugavalt, kiiresti ja sealjuures sobib kokku ruumi sisekujundusega.

Eelpool mainitud tooted
Kirjutuslaud Flexus, el.reg., 1600 x 800 mm, nõgus, pöök
Kirjutuslaud Flexus, el.reg., 1600 x 800 mm, nõgus, pöök
Art.nr. 152831
 • Elektriliselt kõrguses reguleeritav
 • Ergonoomiline nõgus lauaplaat
 • Töökõrgus 700-1170 mm
Kirjutuslaud Modulus, 3 T- jalga, 1600 x 2000 mm, kask/ must
Kirjutuslaud Modulus, 3 T- jalga, 1600 x 2000 mm, kask/ must
Art.nr. 1612212
 • Vastupidav laminaadist pind
 • Ruumisäästlik disain
 • Eriti suur töötasapind
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, O-raam, hõbehall/ tamm
Kirjutuslaud Modulus 1200 x 800 mm, O-raam, hõbehall/ tamm
Art.nr. 1611726
 • Stiilne raam
 • Kestev laminaat
 • Nelinurkne plaat

Märksõnad: