Ladusta - paki - saada

Ahel on nii tugev, kui on tema nõrgim lüli. See tõde kehtib ka juhul, kui oled üles ehitamas tõhusat logistikavoogu. Vajad selleks paindlikke riiulisüsteeme, mis on lihtsalt kohandatavad vastavalt spetsiifilistele nõudmistele. Kasuks tulevad ka mugavad pakkelauad ja sujuvalt liikuvad transportkärud, mis aitavad säästa töötajaid üleliigse tõstmise eest. Aitame selgust saada, milline peaks Sinu jaoks olema hästi toimiv pakkide käsitlemise protsess.

Tõhusas laokeskkonnas teostatakse kõiki töid parimal võimalikul viisil, mis tähendab, et töötasapinna kõrgus on kohandatav vastavalt igale inimesele. Samuti on vaja sinna tooteid, mis lihtsustavad kaupade üles ja alla tõstmist, pakkimist ning transportimist punktist A punkti B. Pakume kõiki vajalikke komponente, alates reguleeritava kõrgusega pakkelaudadest kuni kärude ja erinevate tõstelahendusteni. Samuti on meie tootevalikus rohkelt riiulisüsteeme, mis mahutavad mugavalt kogu kaubavaliku, mida soovid laos hoida.

Riiulisüsteemid, mis on kohandatavad vastavalt vajadusele
Mix, Combo ja Tough on näited riiulisüsteemidest, mis võimaldavad luua täpselt sellise hoiustamislahenduse, mida vaja. Alustades põhiosast ning laiendades riiuleid soovitud arvu lisaosade abil. Saadaval erineva laiuse, sügavuse ja kõrgusega moodulid, et laopind saaks maksimaalselt ära kasutatud.

Selleks, et kasutada olemasolevat laopinda võimalikult tõhusalt, saab juurde lisada ka täiendavaid riiuliplaate ning praktilisi lisatarvikuid. Mix pakub võimalusi sahtlite, uste ning kinniste otsraamide kujul. Combo on kombineeritav riputusliistude, tööriistapaneelide ja teiste nutikate lahendustega, et luua terviklik töökoht. Lisaks sellele on meie sortimendis lai valik hoiukaste ja pisidetailide karpe – kõik selleks, et iga ese oleks hästi paigutatud ning lihtsalt leitav.

Tõhus ja ergonoomiline pakkelaud
Töölauad Cargo ja Motion on disainitud eesmärgiga muuta pakketööd tõhusamaks. Cargo laua töötasapinnal on integreeritud rullikud, mis lihtsustavad kaupade pööramist ja kastide pakendamist. Juurde saab lisada ka alumise väljatõmmatava mooduli, mis on eriti kasulik, kui töötate suuremahuliste objektidega. Motion pakkelaud on elektriliselt kõrguses reguleeritav, sobib hästi, kui ühte töölauda kasutavad erinevad inimesed. Saadaval erineva laiusega töölauad, mis on täiendatavad nutikate lisatarvikutega, et saaksid luua sellise töökoha nagu sinu ettevõttele kõige paremini sobib.

Mõlemale pakkelauale saab lisada riiuleid, riputusliiste ja tööriistapaneele, mis on kergelt ligipääsetavad üle töötasapinna. Koos rullmaterjalide hoidikute ja liugnoaga on pakketöö tunduvalt lihtsam. Lisades ka pingeid leevendava põrandamati ja mugava töötooli, on tulemuseks terviklik ergonoomiline töökeskkond.

Kärud, mis aitavad vältida ebavajalikku tõstmist ja kaupade kahjustamist
Tavaline tööpäev laos sisaldab palju tõstmist, kuid harva tuleks kaupu ise ringi kanda – isegi mitte jaotusprotsessi käigus. Laokäru kasutamine tagab mugava töökõrguse, kaitseb töölise selga ning võimaldab liigutada mitut eset üheaegselt.

Meie laiast valikust leiab riiulkärud, ratastel konteinerid, jaotuskärud, noppekärud, platvormkärud ja transpordivahendid pikkadele kaupadele. Tegelikult on meil transpordilahendus mistahes pakkidele, olenemata nende suurusest, kaalust või kujust. Kõik selleks, et muuta pakkide käsitlemine tõhusamaks ning luua suurepärane laokeskkond.

Meilt saad kõik vajaliku pakkide käsitlemise optimeerimiseks. Algusest lõpuni. Kui vajad abi oma lao planeerimisel või töökohtade sisustamisel, siis võta meiega ühendust ja aitame Sul teha parima valiku.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.