Kuidas valida oma ettevõttesse vajaduspõhine riiulisüsteem

Kuidas valida oma ettevõttesse vajaduspõhine riiulisüsteem

Milline riiulisüsteem vastab sinu ettevõtte vajadustele ja nõudmistele? AJ Tooted pakub laia valikut erinevate omadustega riiulisüsteeme, mis katavad peaaegu kõik ootused. Et õige riiuli leidmine oleks lihtsam, koostasime lühikese ülevaate pakutavatest mudelitest vastavalt nende kandevõimele ja sobivusele erinevatesse keskkondadesse. Mõningad lihtsad põhitõed aitavad jõuda õige otsuseni.

Riiulisüsteemid kergematele esemeteleKombineeritud hoiustamislahendus
Kandevõimega 150 kg riiulitasapinna kohta on saadaval ka Mix riiulisüsteem. Mix riiuleid eristab teistest võimalus valida avatud ja kinnise hoiustamislahenduse vahel. Samuti on võimalik avatud ja kinniseid riiuleid omavahel kombineerida. Riiuleid saab täiendada uste, sahtlimoodulite ja teiste nutikate lisadega. Riiuliplaadid on hõlpsasti haagitavad soovitud kõrgusele ilma tööriistu kasutamata. Nelja erineva kõrguse ja laiusega moodulid tagavad lahenduse mis tahes ruumi. Mix riiulid on vajaduspõhiselt kohandatavad ning igal ajahetkel laiendatavad lisaosade abil.

Sobib nii kontorisse kui ka lattu
Kui otsid eriti stabiilset ja vastupidavat hoiustamislahendust, siis soovitame Power riiulisüsteemi. Power riiulid sobivad suurepäraselt laoruumidesse, kuid on kasutatavad ka kontorikeskkonnas, kus vajatakse pinda veidi raskematele esemetele. Antud riiulisüsteem on monteeritav poltide ja kruvide abil, mis tagab suurema stabiilsuse. Tänu spetsiaalsele konstruktsioonile on kandevõime ühe riiulitasapinna kohta 170 kg.

Nõudlikumatesse tingimustesse

Galvaniseeritud riiulid igaks otstarbeks
Järgmisena toome välja Transform seeria. Nagu ka nimi viitab, on see riiulisüsteem hästi kohandatav ja laiendatav vastavalt ettevõtte vajadustele. Transform seeria maksimaalne kandevõime on kuni 190 kg ühe riiulitasapinna kohta. Tänu galvaniseeritud viimistlusele sobivad riiulid nii nõudlikku tööstuskeskkonda kui ka kaupluse laoruumi või büroohoone arhiivi. Otsraamid tarnitakse kokkupandult, seega tuleb vaid riiulitasapinnad haakida soovitud kõrgusele raami külge.Riiulisüsteem kombneeritult töölauaga
Riiulisüsteem Combo on hõlpsasti kohandatav ning võimaldab luua vajaduspõhiseid lahendusi kasutades erinevaid mooduleid või täiendavaid riiuliplaate. Kombineeri riiulisüsteeme Combo töölaudadega, et seada sisse tõhus töökoht koos optimaalsete hoiustamisvõimalustega. Combo riiulid sobivad nõudlikumatesse tingimustesse, nagu näiteks töökodadesse või garaažidesse. Kõik moodulid on lihtsasti monteeritavad ilma kruvide ja poltideta, vaja on vaid kummihaamrit tasapindade haakimiseks raami külge. See riiulisüsteem on väga stabiilne, ilma et oleks vaja lisa külgmisi või tagumisi tugiriste. Tänu sellele on tagatud ligipääs hoiustatavatele kaupadele igast küljest. Combo moodulite kandevõime on kuni 700 kg ühe riiulitasapinna kohta.Kõigist vastupidavam
Lõpetuseks meie kõige vastupidavam ning suurima kandevõimega riiulisüsteem. Need on väga stabiilsed ning laiade tasapindadega riiulid, mis võimaldavad hoiustada raskeid ja mahukaid esemeid, sealhulgas ka pikki materjale ja kaupu, mis ei ole ladustatud alustele. Pulbervärvitud metallkonstruktsioon kombineeritult metallist või puitplaat riiulitasapindadega peavad suurepäraselt vastu tööstuslikes tingimustes. Riiulimoodulite tugipostid on varustatud otstega, mis on poltide abil põranda külge ankurdatavad, et tõsta tööohutust. Vastavalt erinevate mudelite omadustele on kandevõime ühe riiulitasapinna kohta kuni 1000 kg – pole üllatus, et selle riiulisüsteemi nimi on Tough!

Pakume ka aluseriiuleid, konsoolriiuleid ja erinevaid hoiustamislahendusi, nagu näiteks metallkappe ja plastikust laokaste, mis võimaldavad luua optimaalse ja hästi toimiva süsteemi mis tahes keskkonnas.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.