• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Koosolek või paus õues - rohkem energiat ja loovust

Koosolek või paus õues - rohkem energiat ja loovust
Artikkel

Tänapäeval mööduvad meie tööpäevad peamiselt siseruumides ning võtame endale vähem aega, et taastuda. Pikad päevad ilma värske õhuta muudavad meid väsinuks ja töö tulemuslikkus väheneb. Väike paus kontorist väljaspool aitab meil lõõgastuda, mõtted muutuvad selgemaks ja enesetunne paremaks.  Värske õhk muudab meid loovamaks!


Veedame aina rohkem aega siseruumides – nii tööl kui ka kodus – arvuti ees, telefonis või koosolekutel. Fakt on see, et veedame 25% vähem aega looduses, kui tegime seda 20 aastat tagasi. Toas jääb puudu vajalikust päevavalgusest ning hingame sama õhku aina uuesti. Tulemuseks on see, et hapniku tase õhus väheneb ja organism ei saa enam piisavalt hapniku. Hingame sisse juba ammendunud õhku, mis tekitab peapööritust, peavalu, ärritust ja väsimust. Raskem on keskenduda ja mõtteid koondada ning töö tulemus langeb.

Päevavalgus hoiab energiataseme üleval ja parandab tuju


Õues olles alaneb stressitase ja keha lõdvestub. Aju saab värskest õhust rohkem hapnikku ja päikesevalgus muudab meid erksamaks. Tehke vabas õhus kohvipaus, lühike jalutuskäik või võimaluse korral töötage mõnda aega välitingimustes. Päikese käes tõuseb kehas D-vitamiini tase, mis on vajalik hea enesetunde ja tervise jaoks. D-vitamiin vähendab nakkusohtu ja tõstab energiataset ning entusiasmi. Kujundage ettevõtte sisehoov või väline puhkenurk nii, et seal oleks meeldiv kohvipausi ajal istuda. Lisada võiks ka laua, kuhu soovi korral arvuti ja märkmeplokk toetada, et ilusa ilmaga ei peaks pärast pausi kohe kontorisse tagasi suunduma.

Korraldage koosolek vabas õhus


Looduses viibimine ei tee head mitte ainult teie enesetundele vaid muudab ka loovamaks. Rohelus ja keskkonnavahetus paneb teid tundma innustatult ja võimaldab mõtlemist väljaspool ”kasti”. Ilusa ilma korral pidage koosolek õues või kombineerige see jalutuskäiguga. Kõndimine võimaldab teie mõtetel vabalt lennata ja annab juurde loovust. Välitingimustes sobivad koosolekute korraldamiseks meie erinevad välimööbli komplektid.

Lubage loodus kontorisse


Väikeste muudatustega saate luua tervislikumad siseruumid. Kõige lihtsam viis õhu värskendamiseks ja hapniku taseme tõstmiseks on vahetevahel avada aknad ja lasta värske õhk sisse. Tooge tööruumidesse rohelisi taimi, mis loovad hubasema ja värskema õhkkonna. See aitab töötajatel lõdvestuda ja paremini erinevaid tööalaseid väljakutseid vastu võtta. Nende nippidega saate hoida oma töötajate produktiivsuse kõrge ka pikkade tööpäevade jooksul.