• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Igaks veoks õige käru

Igaks veoks õige käru
Artikkel

Erinevate esemete tõstmine või liigutamine ühest kohast teise väsitab keha. Olenemata sellest, kas liigutatakse rasket mööblit või kantakse suurt kogust kontorikaustu, on abiks spetsiaalne käru. Kasutades käru, hoiate ära liigsed pinged seljas ja säästate ka väärtuslikku aega. Kuidas valida käru, mis sobib kõige paremini just Teie nõudmistega?

 

Kontorikärud näevad esinduslikud väja ning nendega on hea liigutada erinevaid kontoris kasutatavaid kaustu, dokumente, pabereid jne. Kas liigutate tihti samu kaustu korraga ühest kohast teise? Sellisel juhul oleks mõistlik mõelda kaustakäru peale, kus kaustu hoiustada. Siis ei ole vaja kaustu tihti ühest kohast teise tõsta.

 

Tööriistakärud – Ratastel tööriistakäru, millega on tööriistad alati käepärast. Kui teil on vaja töökohal tihti ringi liikuda ning samas peab töölaud läheduses olema, siis on hea valida tööriistakäru, mida saab kasutada ka töölauana. Paljudel kärudel on peal kummimatt, mis on pehme ja tööriistad ei veere maha. Tööriistad on alati õiges kohas ja ei kao ära ning samas ei pea neid eraldi iga töö jaoks tooma.

 

Serveerimiskärud on valmistatud roostevabast metallist, mis muudab nende puhastamise lihtsaks. Kärud sobivad hästi keskkonda, kus on kõrged hügieeninõuded nagu näiteks restoranid ja hotellid. Sobivad sööginõude, köögitarvikute ja toiduainete transpordiks.

 

Platvormkärud on klassikalised kärud, millel on üks või enam riiulit. Sobib kasutamiseks, kui on vaja liigutada korraga palju asju, mis ei ole kaalult väga rasked. Kärud on saadaval erinevast matrejalist ning erineva kujuga ja sobivad enamikesse keskkondadesse.

 

Kaubandus- ja laokärud sobivad mitmete kaupade transpordiks. Kaubanduskärudel on tihtipeale ka ülariiul, mis liigub vastavalt kauba kaalule üles- ja allapoole. Laokärud on ruumisäästlikud abivahendid erinevate kastide liigutamisel ühest kohast teise. Treppidel liikumise muudab lihtsamaks spetsiaalne trepikäru.

 

Transportkärud ja pika kauba kärud on saadaval mitmesuguse disainiga, et saaksite valida sobiva variandi arvestades enda kauba eripärasid. Erinevas suuruses platvormiga kärud, millele saab juurde lisada kõrgendatud ääri või nurgaposte. Eraldi lahendusena on ka pika kauba kärud, mida on võimalik vastavalt kaubale reguleerida mitmesse pikkusesse– sobivad eriti hästi näiteks ehitusmaterjalide ja erinevate torude transpordiks.

 

Ratastel konteinerid on kärud, millel on kaks või enam külge valmistatud traatvõrgust. Võrekonteinerid sobivad väiksemate kaupade transpordiks või esemete jaoks, mis võivad kergesti kuhjast maha libiseda ja seeläbi kahjustuda/mustaks saada. Sobivad kasutamiseks näiteks pesumajades ja postkontorites. Kõrged võreseinad ei lase kaupadel maha libiseda ja avatud küljest on lihtne konteinereid tühjendada.

 

Proovige muuta harjumuseks kasutada käru nii palju kui võimalik erinevate suuremate või raskemate esemete tõstmiseks ning liigutamiseks. Teie selg on teile selle eest väga tänulik!

Eelpool mainitud tooted
Riiulkäru, 900 x 440 mm, roheline
Riiulkäru, 900 x 440 mm, roheline
Art.nr. 231501
  • Sujuvalt manööverdatav
  • Kahe riiulitasapinnaga
  • Mitmeotstarbeline
Ratastel konteiner, ladustatav, 1580 x 800 x 1200 mm
Ratastel konteiner, ladustatav, 1580 x 800 x 1200 mm
Art.nr. 24424
  • Kokkupandav
  • Galvaniseeritud metall
  • Kaks külge