Valgustid kontorisse

Tootlikkust ja heaolu parandavad valgustingimused

On teada, et töötingimused mõjutavad otseselt inimeste enesetunnet ja töövõimekust. Kehv valgustus on kontoritöötajate üks peamisi kaebusi kõrge mürataseme, vähese privaatsuse ja vaiksete kohtade puudumise kõrval. AJ Toodete valikust leiab valgusteid igasse töökeskkonda. Vajadusel aitavad meie spetsialistid valgustuse planeerimisel.

Kasuta nii palju looduslikku valgust kui võimalik

Piisavalt looduslikku valgust ja hea vaade muudavad inimesed energilisemaks ja õnnelikumaks. Kuid üksi sellest ei piisa tööks sobivate valgustingimuste loomiseks. Alati leidub ruume, kus pole piisavalt aknaid ning pimedatel talvepäevadel on kontori üldvalgustus möödapääsmatu akende arvust olenemata.

Sobivad valgustingimused

Valgustingimused on olulised igas kontoris ja tööruumis, kuid tihti ei pöörata sellele piisavalt tähelepanu. LED-lamp on energiasäästlik ja kulutõhus valgusallikas, kuid selle võime kohandada valgust iga töötaja või kontori alaga on piiratud. Inimkeskne valgustus on suhteliselt uus lähenemisviis, kuid pakub ettevõtetele tohutut kasu, sest aitab tõsta inimeste tootlikkust ning vähendab haiguspäevade arvu. See võimaldab töötajatel rahuldada oma isiklikku valgusvajadust nii, et soe ja jahe valgus on päeva jooksul tasakaalus, mis toetab iga inimese loomulikku rütmi ja vähendab väsimust.

Stiilne ja kaasaegne disain

Rippvalgustid on elegantne viis lisada sisekujundusele unikaalne lõpunoot. Rippvalgustid sobivad suurepäraselt koosolekulaua või puhkenurga kohale ja aitavad luua ülejäänud kontoriruumist erinevat õhkkonda. Miks mitte kasutada rippvalgustit ka kodukontori valgustamiseks, sest selle saab paigaldada otse töölaua kohale, kus nende valgustihedus on suurem tavalise laelambi omast. Üheskoos laualambiga on Sulle alati tagatud parimad valgustingimused. Kaasaegsete mudelite hulgast leiad kindlasti sellise, mis sobib Sinu kodu sisekujundusega. Olles välja valinud sobiva valgusti, peaksid mõtlema ka helisummutavate toodete peale, mis aitavad summutada üldist taustamüra ning luua parema akustika. AJ Toodete kontorimööbli ja sisustustoodete valik aitab kõrvaldada kõige levinumaid puudusi töökeskkondades. Meie juurest leiad kõik alates valgusitest ja helisummutavatest toodetest kuni liikumist soodustavate istu-seisa laudade ja aktiivsete istumislahendusteni. Kui soovid abi tegevuspõhise töökoha kujundamisel, võta ühendust meie klienditeenindusega.