Konverentsitoolid ja klienditoolid

kontoritoolid

Millele pöörata tähelepanu kontoritooli valimisel

Loe meie soovitusi

Kaasaegsed konverentsitoolid ja klienditoolid

Koosoleku- ja konverentsiruume ning avatud alasid leiab pea kõigist ettevõtetest ning need mängivad sageli olulist rolli nii meeskonnatöös kui ka klientidega suhtlemisel. Mõistame hästi mugavuse ja praktilisuse olulisust nende ruumide sisustamisel. Mööblit ja sealhulgas ka toole valides tuleks esmalt mõelda sellele, et milleks ruumi peamiselt kasutatakse - kas pikkadeks koosolekuteks, koolitusteks, videokõnedeks või hoopis aktiivseteks rühmatöödeks.

Erinevat tüüpi konverentsitoolid

Üksteise peale virnastatavad või kokkupandavad koosolekutoolid sobivad, kui aeg-ajalt viiakse läbi koolitusi või ettekandeid suuremale grupile. Soovi korral saab toolid hõlpsasti üles seada ning hiljem tagasi hoiule panna. Seejuures on heaks abivahendiks ka praktilised toolikärud. Selliseid toole kasutatakse kõige enam näiteks suuremates konverentsikeskustes ja ka kontserdipaikades. Disainertoolid sobivad pigem väiksemateks koosolekuteks või kliendikohtumisteks. Pehmelt polsterdatud istmega konverentsitoolid pakuvad mugavust ka siis, kui istuda tuleb pikemaid perioode. Ratastega toolid on kergemini liigutatavad, kuid ei pruugi sobida vaipkattega põrandatele.

Kuidas leida sobiv konverentsitool?

Tooli välimus ehk disain on kindlasti esimene asi millele rõhku panna. Ilus seminari- või koosolekuruum ja sellega harmooneeruv mööbel pakuvad kahtlemata silmailu ning loovad kutsuva töökeskkonna. Meie poolt pakutavate koosolekutoolide disaini ja värvivalik on väga lai, mille seast leiab kindlasti sobiva igasse ettevõttesse. Tähelepanu tasub pöörata ka erinevatele materjalidele ja nende omadustele. Näiteks nahast ja kunstnahast ning plastistmega toole on lihtsam puhastada ja hooldada. Tekstiilkattega toolid pakuvad aga pehmust ja soojust. Samuti aitab kangaga kaetud mööbel tagada ruumis parema akustika.

Mugav istekõrgus

Veel üks oluline tegur, millele tuleks tähelepanu pöörata, on tooli istekõrgus. See määrab ära, millistes asendites saab inimene istumise ajal jalgu hoida. Kõrguses reguleeritava tooli saab igaüks ise vastavalt oma soovile paika sättida. Iste peab olema aga piisavalt sügav, et ka pikal inimesel oleks mugav istuda.

Kujunda sidus terviklahendus

Koosolekuruumi planeerides ja sisustades ära unusta ka teisi vajalikke elemente nagu erinevad esitlusvahendid, konverentsilauad, elektripaneelid, valgustid ja akustilised tooted. AJ Tooted veebipoest leiad kõik vajaliku kontori- ja konverentsiruumide sisustamiseks. Meie müügiesindajad on küsimuste tekkimisel alati valmis sind abistama.