Ergonoomilised toolid aktiivseks istumiseks

Väldi sundasendis istumist - vali juba täna aktiivne istumisviis!

Telli siit

Aktiivsed- ja ergonoomilised toolid

Kaasaegne maailm nõuab uuenduslikke lahendusi. Seda eriti juhul, kui tegemist on istuva tööga, mis võib soodustada erinevate sundasendite tekkimist. Üha olulisemaks peetakse oma tervise hoidmist ning töötajate jaoks on just mitmekesisus kontori juures suureks boonuseks. Seega on täiendavad aktiivse istumise toolid, nagu näiteks tasakaalutoolid ja istumispallid, suurepäraseks alternatiiviks klassikalistele kontoritoolidele.

Aktiivne istumisviis

Aktiivne istumisviis on hea lahendus kontoritöötajale, kassapidajale, õmblejale ja ka kõikidele teistele istuva töö tegijatele, kes veedavad suure osa päevast töölaua taga. Sundasendis istudes on lihtne end tööle unustada ja mitte teha piisavalt pause, mis on vajalikud nii kehale kui ka vaimule. Ergonoomilisi ja aktiivseid istumislahendusi eelistades on keha pidevas liikumises ning ütleb sulle pika tööpäeva lõpus suure „aitäh!“.

Hoia oma töötajate tervist

Erinevate omaduste ja disainiga aktiivsed toolid pakuvad töötajatele lihtsat võimalust muuta oma tööpäevad liikuvamaks ja vaheldusrikkamaks. Tasakaalutooli kasutamine ennetab ja leevendab seljavalusid, tagab parema rühi, vähendab stressi, treenib tugilihaseid ning parandab vereringet. Tasakaalutooli kasutamine on võrreldav püsti seismisega, sest korraga on töös mitmed erinevad lihasgrupid. See omakorda aga tõstab töövõimekust ja -heaolu.

Vali aktiivne ja ergonoomiline tool

Meie tootevalikust leiad erinevaid lahendusi, mis pakuvad ergonoomilist ja aktiivset istumisasendit. Tasakaalutoolid on kindlasti ühed kõige populaarsemad ning ka nende sortiment on seetõttu kõige laiem. Lisaks sellele on klientide suurteks lemmikuteks osutunud istumispallid ja tasakaalulauad. Soovides töö ajal veelgi rohkem liikuda, on heaks lahenduseks hoopis käimislint või isteratas. Samuti pakuvad suuremat liikumisvabadust erinevad sadultoolid, mis sobivad lisaks kontorile ka näiteks juuksurisalongi, meditsiiniasutustesse, laboritesse ja mujale. Valikut jagub igale maitsele.

Loo tingimused vaheldusrikkamateks tööpäevadeks

Tule ja uudista meie e-poes ning avasta mitmeid ergonoomilisi tooteid oma kontorisse. Töötajad on ettevõtte suurim vara, mistõttu on oluline pöörata suur tähelepanu tööheaolule. Rõõmsameelsed ja terved inimesed on produktiivsemad ning rohkem kaasatud ettevõtte tegemistesse.