Kokkupandav koosolekulaud: paindlik ja mugav lahendus iga ürituse jaoks

Kui soovid konverentsilauda kiireks koosolekuks või suuremaks ürituseks, siis on kokkupandav koosolekulaud parimaks lahenduseks igas olukorras. Kiiresti kokkupandav ja mugavalt hoiustatav, säästab selline konverentsilaud ruumi ning sobib ideaalselt ka väiksematesse kontoritesse ja seminariruumidesse.

Kujunda seminariruum ümber vastavalt vajadusele

Me teame, et iga seminar ja koosolek on oma olemuselt erinev. Kokkupandavate koosolekulaudade abil saad luua just sinu üritusele sobiva ruumipaigutuse. Olgu selleks siis klassiruumistiil, U-kujuline või ümarlaud, kokkupandavad konverentsilaudu saad lihtsalt ja mugavalt ümber paigutada vastavalt seminari iseloomule. Laudade transportimine on lihtne ning nende hoiustamine ei võta palju ruumi.

Panusta mugavusse ja kvaliteeti!

AJ Toodete kokkupandavate koosolekulaudade suured lauaplaadid pakuvad piisavalt ruumi sülearvutitele ja töövahenditele. Valida on mitme erineva mudeli ja viimistluse vahel. Kõik meie konverentsilauad ja toolid on läbinud kõrge kvaliteedikontrolli, mis tähendab seda, et me anname vähemalt 7-aastase garantii.

Investeeri mugavusse! Kokkupandav konverentsilaud on praktiline ja stiilne lahendus igale üritusele. Ära unusta ka mugavaid konverentsitoole ning tutvu toodetega meie veebipoes. Vajadusel oleme sulle alati abiks sobivate toodete valimisel!