Kontorilaud

Istu-seisa laudade taga töötavad inimesed

Tooted, mis aitavad püsida aktiivsena töölaua tagant lahkumata

Telli siit

Tutvu kontorilaudade valikuga veebis

Kontorimööbel avaldab otsest mõju töötajate tulemuslikkusele ning heaolule. Seetõttu on oluline investeerida mööblisse, mis pakub töötajatele mugavust, on vastupidav ja kergesti hooldatav. Meie Flexus ja Modulus kontorimööbli seeriatest leiate laia valiku kontorilaudu, mis aitavad luua töötajate vajadusele vastava terviklahenduse. Flexus ja Modulus kontorilaudade kohta saate lugeda altpoolt.

Nõgusa servaga kontorilauad

Flexuse seeriast leiate nõgusa servaga kontorilauad, mis on mõeldud neile, kes otsivad kaasaegsesse kontorikeskkonda sobivaid lahendusi. Lauaplaat on kaetud laminaadiga, mis muudab selle vastupidavaks ja hõlpsasti puhastatavaks. Saate valida eri värvi lauaplaatide vahel (nt pöök, valge või hall), et sobitada need toon toonis olemasoleva interjööriga või tekitada kontraste. Nõgusa servaga lauaplaat võimaldab töötajatel liikuda lauale võimalikult lähedale, et soodustada ergonoomilist tööasendit. Lauaplaadis on kaks kaabliava, mis võimaldavad kaableid peita ja vältida lauapealset segadust. Lauaplaadid toetuvad metallist konsoolraamidele, mis pakuvad täiendavat stabiilsust ja on viimistletud halli pulbervärviga. Lisateabe saamiseks tutvuge toote tehniliste andmetega.

Sirge servaga kontorilauad

Meie Flexuse seeria sirge servaga kontorilauad pole mitte ainult ajatu disainiga, vaid varustatud ka kaasaegsete funktsioonidega. Nende laudade pealisplaat on kaetud lihtsasti puhastatava laminaadiga. Lauaplaat on saadaval erinevates värvitoonides. Saadaval nii fikseeritud raamiga klassikalisi kirjutuslaudu, kui ka ergonoomilisi istu-seisa kontorilaudu, mille kõrgus on elektriliselt reguleeritav. Samast seeriast leiate ka ratastel sahtlikappe, dokumendihoidjaid ja muud hoiustamismööblit, et luua kollektiivile mugavad töökohad. Need tooted aitavad inimestel oma tööd paremini korraldada ja töökoha korras hoida. Lisateabe saamiseks või küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kontorilauad Modulus

Modulus on AJ Grupi üks mitmekesisemaid kontorimööbli seeriaid. Seda seeriat iseloomustavad läbimõeldud funktsioonid, rohked hoiustamisvõimalused ja valik trendikaid värvitoone. Modulus sobib nii väikestesse tööruumidesse kui ka avatud planeeringuga kontoritesse. Kontorilaudadele on saadaval kolm erinevat raami, et saaksite valida oma töökohale kõige paremini sobiva lahenduse. Fikseeritud nelja jalaga kirjutuslaudadel on klassikaline disain. Samuti saab jalaraamile lisada rattad, et laudu saaks kontoris lihtsa vaevaga ühest kohast teise viia, või valida stiilsed messingust jalaotsakud. Täiendava hoiuruumi saamiseks võite lisada veel samasse seeriasse kuuluvad ajakirjariiulid või seinakappe. Kui teil tekib küsimusi või soovite nõuandeid sobiva kontorilaua valimiseks, siis pöörduge julgesti meie klienditeeninduse poole.