Fikseeritud kõrgusega kontorilauad

kirjutuslauad

Kuidas valida sobiv kontorilaud

Loe meie soovitusi

Klassikalised kirjutuslauad kontorikeskkonda

Kontorimööbel avaldab otsest mõju töötajate tulemuslikkusele ning heaolule. Seetõttu on oluline investeerida mööblisse, mis pakub töötajatele mugavust, on vastupidav ja kergesti hooldatav. Meie laiast sortimendist leiab sobiva kirjutuslaua nii suurde avatud planeeringuga büroosse kui ka kodukontorisse. Pakume erineva disainiga laudu, mille hulgas leiab sobiva mudeli igale maitsele.

Sirge või nõgusa servaga lauaplaat

Kõige levinumad ristkülikulise tasapinnaga kontorilauad on ruumisäästlikud ning sobivad pea kõikjale. Ristkülikukujulisi laudu saab hõlpsasti omavahel kombineerida ning luua vajaduspõhiseid asetusi ühistööruumides. Nõgusa servaga lauaplaat võimaldab töötajal liikuda lauale võimalikult lähedale, et soodustada ergonoomilist tööasendit.

Vali raam, mis vastab Sinu ootustele

Pakume nii klassikalise nelja jalaga kirjutuslaudu kui ka O- või T-raamiga mudeleid. Kuigi lauaraami valik on suures osas maitse küsimus, siis võib see mängida rolli, kui soovite paigutada laua kitsamatesse oludesse. Sõltumata disainist on kõik meie kirjutuslauad väga stabiilsed ning praktilised.

Vastupidava laminaatkattega lauaplaadid

Meie valikust leiad peamiselt kirjutuslauad, mille tasapind on kaetud laminaadiga. Laminaat on väga vastupidav, kriimustus- ja niiskuskindel ning hõlpsasti puhastatav materjal, mis sobib suurepäraselt kaasaegsesse kontorikeskkonda. Värvivalikus on nii musta, halli, valget kui ka kase- ja tammetooni laminaadid, tänu millele on lauad hõlpsasti kombineeritavad teiste mööbliesemetega.

Kõik vajalik tervikliku töökoha sisustamiseks

AJ Tooted e-poest leiad lisaks kirjutuslaudadele ka muu vajaliku oma töökoha heaks. Lisa laua alla sobiv sahtlikapp, telli ergonoomiline kontoritool ning ära unusta ka suunatavat laualampi. Kui töötad avatud planeeringuga kontoris, siis aitavad erinevad vaheseinad töökohti eraldada ja pakkuda rohkem privaatsust. Samuti summutavad pehme kattega lauasirmid tõhusalt ruumis levivat müra ning on kasutatavad personaalse teadetetahvlina, mille külge on võimalik kinnitada märkmeid kaardinõelte abil. Kõik vajalik on mugavalt ja kiirelt e-poest tellitav. Lisaküsimuste korral aitavad Sind meeleldi meie kogenud klienditeenindajad.