Kontori vaheseinad, põrandasirmid, ruumieraldajad

Istu-seisa laudade taga töötavad inimesed

Tooted, mis aitavad püsida aktiivsena töölaua tagant lahkumata

Telli siit

Vaheseinad kontorisse

Kui otsite lihtsat viisi töölaudade eraldamiseks avatud kontoris või innovatiivset võimalust olemasoleva ruumi eriotstarbeliseks kasutamiseks, on vaheseinad selleks parim lahendus. Meie mitmekülgne sortiment pakub rohkelt võimalusi, alates iseseisvatest vaheseintest kuni nende mudeliteni, mida saab kasutada ka infotahvlitena. Loe lisaks erinevate vaheseinte ja nende kasutusvõimaluste kohta.

Iseseisev vahesein

Iseseisvate vaheseintega saate luua ruum-ruumis lahendusi. Lisaks sellele summutavad vaheseinad müra ning vähendavad segavaid taustahelisid, mis võivad mõjuda negatiivselt töövõimekusele ja -heaolule. Meie vaheseinad koosnevad täispuitraamist ja spetsiaalselt väljatöötatud helisummutavast sisust, mis on valmistatud ümbertöödeldud polüestrist. Puitraami ümbritseb vastupidavast tekstiilist kate. Saate kasutada erinevaid kinnitusi, et ühendada vaheseinu omavahel sobivates asendites. Nii on võimalik luua praktilisi eraldusseinu, mida saab vajadusel kiirelt ümber paigutada. Valikus erinevat värvi kattekanga ja disainiga vaheseinu, mida saab lihtsalt sobitada ülejäänud sisekujundusega. Saadaval ka sobivad jalad vaheseintele – nii seatavad T-kujulised kui ka U-kujulised. Miks mitte paigaldada vaheseintele hoopis rattad, et saavutada veelgi suurem paindlikkus?

Vahesein kontorilauale

Looge kollektiivile personaalsed töökohad eraldades kirjutuslauad vaheseintega. Kompaktsed, kuid siiski väga tõhusad vaheseinad summutavad üldist taustamüra. Meie poolt pakutavate toodete helisummutavad omadused on hinnatud SP-sertifikaadiga. Privaatsem ning vaiksem töökeskkond võimaldab inimestel paremini keskenduda oma ülesannetele ja olla edukamad. Laudadele kinnitatavad vaheseinad on tagasihoidlikumad, kui iseseisvad mudelid, kuid seetõttu ei ole need vähem tõhusad. Mõnede mudelite pinnale saab kinnitada ka riiuliplaate või kandeliiste, et vabastada võimalikult palju ruumi töötasapinnal nii, et kõik vajalik on siiski alati käeulatuses.

Erinevad kasutusvõimalused

Vaheseinad võimaldavad kasutada olemasolevast ruumi võimalikult praktiliselt ning tagavad piisavalt privaatsust. Meie valikus on rohkelt erinevaid vaheseinu ja kõik vajalikud tarvikud. Vaheseinad ei ole loodud vaid visuaalselt atraktiivsete ruumide loomiseks, vaid täidavad erinevaid paktilisi ülesandeid – näiteks on need kasutatavad ka infotahvlitena. Lisaks vaheseintele saate meie veebipoest tellida kontori- ja konverentsimööblit, et muuta oma töökeskkond veelgi paremaks.