Kontori vaheseinad, põrandasirmid, ruumieraldajad

Väldi sundasendis istumist - vali juba täna aktiivne istumisviis!

Telli siit

Vaheseinad kontorisse ehk nutikad ruumijagajad

Kui otsid lihtsat viisi töölaudade eraldamiseks avatud kontoris või innovatiivset võimalust olemasoleva ruumi eriotstarbeliseks kasutamiseks, on vaheseinad selleks parim lahendus. Meie mitmekülgne sortiment pakub sulle selleks rohkelt erinevaid valikuvõimalusi - nii puidust kui ka tekstiilkattega põrandasirme ning hõlpsasti kirjutuslauale paigaldatavaid vaheseinu.

Iseseisev kontori vahesein

Iseseisvate vaheseintega on võimalik luua ruum-ruumis lahendusi. Lisaks sellele summutavad vaheseinad müra ning vähendavad segavaid taustahelisid, mis võivad mõjuda negatiivselt töövõimekusele ja üldisele heaolule. AJ Tooted vaheseinad on tugevad ja kvaliteetsed, sest koosnevad täispuitraamist ning spetsiaalselt väljatöötatud helisummutavast sisust, mis on valmistatud ümbertöödeldud polüestrist. Puitraami ümbritseb vastupidavast tekstiilist kate.

Kasuta tööruume mitmeotstarbeliselt

Erinevate kinnituste abil on võimalik ühendada vaheseinu omavahel sobivates asendites. Nii saab luua praktilisi eraldusseinu avatud tööaladele, mida saab vajadusel kiirelt ümber paigutada. Valikus on erinevat värvi kattekanga ja disainiga vahesirmid, mida saab lihtsalt sobitada ülejäänud sisekujundusega. Samuti on võimalik soetada vaheseinale alla sobivad jalad ja isegi rattad, et seina oleks veelgi mugavam ühest kohast teise liigutada.

Vaheseinad kontorilauale

Loo kollektiivile personaalsed töökohad ning paku rohkem privaatsust, eraldades kirjutuslauad vaheseintega. Kompaktsed, kuid siiski väga tõhusad sirmid summutavad suurepäraselt üldist taustamüra. Laudadele kinnitatavad vaheseinad on küll tagasihoidlikumad, kui iseseisvad mudelid, ent seetõttu ei ole need kindlasti mitte vähem tõhusad. Meie poolt pakutavate toodete helisummutavad omadused on hinnatud SP-sertifikaadiga.

Võimalusterohked kontori vaheseinad

Vaheseinad võimaldavad kasutada olemasolevast ruumi võimalikult praktiliselt ning tagavad piisavalt privaatsust. Need ei ole aga loodud vaid visuaalselt atraktiivsete ruumide loomiseks. Vaheseinad võivad täita erinevaid praktilisi ülesandeid. Üks olulisemaid sirmide omadusi on see, et need takistavad helilainete levikut ruumis ning aitavad luua meeldivama töökeskkonna. Lisaks on tekstiilkattega vaheseinad kasutatavad infotahvlitena. Osade sirmide pinnale saab kinnitada ka riiuliplaate või kandeliiste, et vabastada võimalikult palju ruumi töötasapinnal nii, et kõik vajalik on siiski mugavalt käeulatuses.