Helisummutavad paneelid ja kujundid

Väldi sundasendis istumist - vali juba täna aktiivne istumisviis!

Telli siit

Akustilised paneelid ja kujundid

Kontoris, kus töötab korraga palju inimesi, on ka rohkelt juttu ning olmemüra. See aga võib segada oma tööle keskenduvaid inimesi. Kui ei ole võimalik tagada igaühele eraldi kabinetti, on mõistlik avatud kontorisse paigaldada helisummutavad paneelid. Tekstiilkattega paneelid takistavad helilainete levikut ruumis, tagavad parema akustika ning loovad meeldivama töökeskkonna.

Akustika paneelid summutavad kontorimüra

Akustilised paneelid on suurepäraseks lahenduseks müra summutamisel. Meie valikust leiad nii helisummutavaid lae- ja seinapaneele kui ka dekoratiivseid fotoprinte seinale. Paneelid sobivad kasutamiseks nii ühistööaladel, koosolekuruumides, auditooriumites, vastuvõturuumides kui ka mis tahes avalikus keskkonnas, et parandada sealset akustikat. Samuti saab neid kasutada toitlustusasutustes ja ooteruumides, et tagada klientidele võimalikult vaikne ja meeldiv keskkond

Mürasummutavad paneelid on nii tõhusad abivahendid kui ka stiilsed sisustuselemendid

Kuna mürasummutavad paneelid on lisaks oma praktilisele poolele ka silmale ilusad, saab neid kasutada interjööri ilmestamiseks. Loo akustiliste paneelide abil unikaalseid disaine, paigutades need soovitud viisil seinale. Kombineerides mitut erinevat värvi paneele, on võimalik luua vägagi omanäolisi ja lõbusaid mustreid. Lisaks eelpool mainitule on võimalik pehmeid seinapaneele kasutada ka teadetetahvlina, kinnitades nende pinnale märkmeid, jooniseid või pilte kaardinõelte abil – suurepärane lahendus näiteks koosolekuruumidesse.

Dekoratiivse mustriga helisummutavad seinatekstiilid

Kõige omanäolisemad on aga helisummutavad seinatekstiilid, mis on oma mõõtmete poolest suuremad, kui tavalised mürasummutavad paneelid. Mis aga neid eriliseks muudab on see, et need näevad välja just kui seinamaalid. Sõltuvalt mudelist, võib tekstiili pinnal olla fotoprint või ilutsevad seal hoopis lillemotiivid. Valikut jagub igasse ruumi ja igale maitsele.