• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

AJ projektid: Beslag Design – detailides peitub võlu

AJ projektid: Beslag Design – detailides peitub võlu
Artikkel

See, et disain ja kvaliteet on Beslag Design-i äri alustalad, on märgatav kõikjal, kui liikuda ringi nende uutes kontori- ja laoruumides. Arhitekt Kay Linghoffi poolt projekteeritud hoones loovad põnevad detailid harmoonilise terviku. Sinna hulka kuulub ka AJ Grupi poolt tarnitud mööbel, mis vastab ettevõtte ootustele nii värvitooni, vormi kui ka funktsioonide poolest.

 


 

Heade väljavaadetega ettevõte
Alates aastast 1982, kui vennad Bröderna Björn ja Hans Bergström võtsid Beslag Design-i üle oma isalt, on nende teekond olnud lausa fantastiline. Nad on firmast kujundanud juhtiva sisustustoodete tarnija oma valdkonnas. Vendadel on see õnnestunud suuresti tänu nende professionaalsusele ning toetavale meeskonnale.

 

Beslag Design-i sortiment koosneb väikestest sisustusdetailidest, millel on suur mõju tervikpildile: käepidemed, kapinupud, furnituur, hoiustamistarvikud ja valgustid nii kodudesse kui ka avalikesse ruumidesse. Nende kliendid asuvad peamiselt Põhjamaades, kuid huvi Euroopa suunalt kasvab pidevalt ning tänu veebikeskkonnale Beslag Online ei pidurda miski ettevõtte kasvu.

 

 

Fookuses disain ja kvaliteet
Et toetada kiiret kasvu, otsustasid vennad investeerida suurematesse ruumidesse. Jäädes kindlaks oma äriideele, et detailid moodustavad terviku, seadsid nad uuele hoonele kõrged ootused.
"Disain ja kvaliteet on meie jaoks väga olulised,” sõnas Hans Bergström. "Ning see kehtib kõigele alates meie toodetest ja kuvandist, lõpetades hoone arhitektuuri ja töökohtade sisustusega."

 

 

Läbimõeldud värvilahendus
Arhitekti abiga on vennad ehitanud hoone, kus on saavutatud märkimisväärne sidusus välis- ja sisekujunduse vahel. Värvigammat must-valge-hall on näha kõikjal: fassaadil, seintel ja põrandatel, suurejoonelises trepikojas, kus paiknevad liftitorn ja katuseaken, ning klaaspindadel. Ka mööbel ning sisustusdetailid toetavad tervikpilti, luues stiilse, rahuliku ja äärmiselt meeldiva keskkonna.

 

 

Kõrged nõudmised sisustuspartnerile
Äriruumidesse mööbli ja sisustusoodete valimisel olid kliendi peamisteks otsustuskriteeriumiteks sobivad värvid, kvaliteet ja partneri tarnekindlus.
"Arhitekt soovitas meile AJ Gruppi," sõnas Hans. „Ning projekt sujus suurepäraselt. AJ-i spetsialistid tegelesid kõigega alates tootesoovitustest ja tellimuste vormistamisest kuni täpsete tarnete ja mööbli paigaldamiseni objektil."

 

AJ-i müügiesindaja Helena Thelander, kes on spetsialiseerunud just kontoritele, juhtis sisustusprojekti ning tagas, et kõik vastaks kliendi kõrgetele ootustele.
"Antud projekt oli suur väljakutse, mis eeldas ka erilahenduste loomist, et rahuldada kliendi soove. Saavutasime seeläbi suurepärase lõpptulemuse."

 

 

Kontori- ja koosolekuruumide sisustus
Kontoriruumidesse valiti reguleeritava kõrgusega nurgalauad ja mugavad kontoritoolid, et luua ergonoomilised töökohad. Samuti lisati vajalik arv hoiukappe, mille lükanduste taha saab panna silma alt ära kõik dokumendikaustad ja teised töövahendid, et saavutada korras üldmulje.

 

Lisaks sellele leidsid oma koha koosolekuruumides AJ-i konverentsilauad ja -toolid. Suurimasse koosolekuruumi, mida sageli kasutatakse koolituste läbiviimiseks, valiti välja 12 lauda, mis on hõlpsasti liigutatavad. Neid saab paigutada nii klassikalises loengustiilis kui ka vajaliku suurusega rühmadesse. Nii saavutasime kohandatava ning mitmeotstarbeliselt kasutatava sisustuslahenduse.

 

 

Tõhusamad laoprotsessid
Lisaks eelmainitule tarnisime Beslag Design-i lattu tööks vajalikke sisustustooteid ja seadmeid. Väljaminevaid saadetisi käsitletakse nüüd pakkelaudadel, mille töökõrgus on hõlpsasti kohandatav erineva kasvuga inimestele, et kõik saaksid täita oma ülesandeid mugavalt. Pakkelaudadele lisaks jõudsid kliendi lattu ka erinevad abivahendid ja kärud, mis muudavad igapäevased tööprotsessid märksa tõhusamaks.

 

“Uus mööbel on nutikas, praktiline ja väga kvaliteetne ning tõstab töömugavust. Oleme koostööga väga rahul,” võtab projekti kokku Hans Bergström.