Professionaalne sisustuspartner ettevõtetele ja avalikule sektorile

Professionaalne sisustuspartner ettevõtetele ja avalikule sektorile

Ideest valmis töökeskkonnani – Sinu ettevõttele või asutusele kohandatud sisustuslahendused. Sõltumata sellest, kas sisustamist vajab üks ruum või terve hoone, tuleb selle ülesande käigus teha ridamisi olulisi otsuseid. AJ pakub Sulle appi kogenud spetsialistid, kes võtavad enda kanda kõik praktilised küsimused alates planeerimisest ja kalkulatsioonidest kuni tarnete ja paigaldustöödeni objektil - seda ilma lisatasudeta. Meie eesmärk on luua töökohti, kus iga ruum on põhjalikult läbimõeldud ning toetab tegevuseesmärke ja meeskonna heaolu.

Nii väikesed kui ka suured projektid
Pakume täisteenust, mis hõlmab kõike alates läbimõeldud planeeringu loomisest ja joonistest kuni sissekolimise ja järelteeninduseni – sõltumata sellest, kas soovid sisustada ergonoomilised töökohad kontoritöötajatele, ehitada üles tipptasemel logistikalao või luua kaasaegset õpikeskkonda.
Personaalne lahendus samm-sammult
Esmalt hindame hetkeolukorda ning kuulame ära kliendi ootused, misjärel saame edasi liikuda planeerimisega. Kuidas olemasolevat ruumi maksimaalselt ära kasutada? Kas müratase valmistab probleeme? Nendele ja paljudele teistele küsimustele pakuvad meie spetsialistid välja parimad lahendused.
Kanname hoolt iga etapi eest
Tänased vajadused ei pruugi rahuldada homseid. Ruumide sisustamisel unustatakse tihtilugu ära ettevõtte kasvueesmärgid. Meie kaasame planeerimisse ka tulevikuvajadused, et ruumid oleksid praktiliselt kohandatavad, kui tööprotsessid või -mahud muutuvad. Nii on investeeringust saadav kasu maksimaalne.

Soovid rohkem teada? Võta meiega ühendust:6000 275 või projekt@ajtooted.ee

LIINE KALMUS - Projektimüügi juht
Projektimüügi juht
LIINE KALMUS
Kaire Kiin - Projektimüügi müügiesindaja
Projektimüügi müügiesindaja
Kaire Kiin

Küsi pakkumist

Sõltuvalt pöördumise sisust vastame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul. Juhime tähelepanu, et suuremahuliste pakkumiste ettevalmistamine võib võtta tavapärasest kauem aega.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitate, et olete lugenud ja nõustute AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.

Kliendipõhised erilahendused tänu oma tootmisüksustele
AJ Grupp toodab oma kahes tehases, mis asuvad Slovakkias ja Poolas, kõike alates kontorimööblist kuni riidekappide ja aluseriiuliteni. Et hoida sortiment ajakohane, pöörame suurt tähelepanu tootearendusele. Tihedas koostöös disainerite, tootejuhtide ja tehaste vahel luuakse pidevalt uusi sisustuslahendusi kaasaegsetesse töökeskkondadesse, mis rahuldavad ka kõige kõrgemaid ootusi.

Tänu oma tootmisüksustele on meil teenuse osutamisel mitmeid eeliseid. Täielik kontroll kogu tootmisahela üle võimaldab pakkuda klientidele parimat kvaliteeti ning tagada toodete kiire kättesaadavuse. Samuti võimaldab see meil saavutada jätkusuutlike eesmärke, mis puudutavad nii keskkonna, tervise kui ka ohutuse valdkondi. Veelgi enam - suuremahuliste projektide raames suudame luua sisustuse, mis on valmistatud vastavalt kliendi erisoovidele ja eristub kõigist teistest, tuues parimal kujul esile ettevõtte tugevad küljed.
Üheskoos paneme aluse edukatele töökeskkondadele
AJ Grupp on aidanud parandada töötingimusi juba üle 45 aasta. Meie sortiment koosneb üle 20 000 hoolikalt valitud tootest kontorisse ja konverentsiruumi, lattu ja tööstusele ning haridusasutustesse. Meie konseptsioon on püsinud sama alates aastast 1975, kui ettevõttele alus pandi: olla juhtiv töökeskkondade terviklahenduste ning sisustustoodete pakkuja.

Tarnime tooted vajalikul ajahetkel otse objektile. Kogu meie tootevalikuga saab tutvuda meie veebilehel. Samuti anname mitu korda aastas välja mahukaid ja ülevaatlikke katalooge. Meie kogenud spetsialistid on valmis Sind igakülgselt aitama nii õigete toodete leidmisel kui ka tellimuse vormistamisel. Töökeskkondade sisustamine on vastutusrikas ülesanne, mistõttu on hea, kui selles on abiks asjatundjad.