AJ projektid: tõhus laosüsteem Airshoppenile

AJ projektid: tõhus laosüsteem Airshoppenile

Reisibüroo Ving sõsarettevõte Airshoppen on varustanud lennureisijaid tax-free kaupadega juba üle 30 aasta. Kui ettevõte otsustas kolida uuele laopinnale Landskronas, pöörduti AJ Grupi ekspertide poole. Meil paluti luua optimaalne planeering 12 000 ruutmeetrile ning tarnida terviklik sisustuslahendus. Tulemuseks on tõhus ladu raskekaubariiulitega, mis mahutavad 4300 kaubaalust, ning võimekusega pakkida klientidele ligikaudu miljon tellimust aastas.
Lahendasime kõik väljakutsed alates põrandapinna optimeerimisest kuni aluseriiulite ja pakkelaudade valmistamise, tarnimise ning paigaldamiseni objektil.
Armin Seceragic, projektiinsener, AJ Produkter

Hoiustamismahtude maksimeerimine

Airshoppen kuulub Nordic Leisure Travel Group'i ning tegeleb ettetellitud tax free kaupade pakendamise ja tarnimisega lennureisijatele üle maailma. Ettevõtte sortimenti kuulub ligikaudu 1200 toodet juhtivatelt kaubamärkidelt, sealhulgas kosmeetika ja parfümeeria, ehted, aksessuaarid, maiustused ja alkohol.

Kui Airshoppeni juhtkond otsustas 2019. aastal kolida kesklao uude alles ehitusjärgus logistikakeskusesse, asusid nad otsima sobivat koostööpartnerit. AJ Grupi projektimüügi spetsialistide poole pöörduti sooviga luua hoone plaanidele tuginedes maksimaalsed hoiustamisvõimalused ning sisustada terviklikud ruumid. Lisaks vastutas AJ Grupp kõigi sisustustoodete õigeaegse tarne eest ning paigaldas terviklahenduse objektil.

Kliendi nõudmised ja vajadused

AJ Grupi projektimeeskonna poolt, kes on spetsialiseerunud just laovaldkonnale, koostas plaani kliendi nõudmistele vastava terviklahenduse loomiseks. Lisaks optimaalsele paigutusele ning kvaliteetsetele sisustustoodetele oodati head ergonoomikat, tõhusat süsteemi tellimuste komplekteerimiseks ning kõrget ohutustaset.

„See oli just meile sobiv ülesanne,“ kirjeldas Stefan Berg, AJ Grupi tööstuse ja laonduse valdkonna juht. „Tänu laiale sortimendile ning kogemustele erinevate logistikakeskuste sisustamisel koostasime kiirelt atraktiivse pakkumise, mis vastas kliendi praegustele ja tulevastele vajadustele.“

Kui Airshoppeni juhtkond oli meie pakkumise kinnitanud, alustasime kõigi praktiliste küsmuste lahendamisega.

Täitsime kõik ootused

Kõigi tehniliste kalkulatsioonide ning jooniste eest vastutas esialgu AJ Grupi projektiinsener Armin Seceragic. Hiljem asus ta projektijuhi kohale, et tagada kliendi sujuv kolimine uuele laopinnale.

“Lahendasime kõik väljakutsed alates põrandapinna optimeerimisest kuni aluseriiulite ja pakkelaudade valmistamise, tarnimise ning paigaldamiseni objektil,” sõnas Armin. “Suhtlesime igapäevaselt kliendi ning ehitustööde teostajaga. Töö käigus saime palju lisatellimusi, sealhulgas näiteks kontorimööblile. See oli suurepärane projekt!”

Kõik suuremad ning väiksemad sisustuslahendused jõudsid plaanikohaselt objektile ning paigaldati tõrgeteta.

Tarnisime ning paigaldasime terviklahenduse

Meie töö hõlmas kõike alates planeeringust ja joonistest kuni projektijuhtimise ja järelvalveni. Lisaks tarnisime ning paigaldasime järgneva:

  • Individuaalselt tähistatud Ultimate riiulisüsteemid 4300-le kaubaalusele.
  • Ligi 1000 noppekohta konveierliinide ääres, mis on integreeritud aluseriiulitega enim müüdud kaupade ladustamiseks.
  • Kõik noppekohad on ergonoomiliselt lahendatud tänu aluste käitlemisele pikalt küljelt.
  • Lahendused turvalisuse tagamiseks, näiteks võrepaneelidest tagaseinad aluseriiulitele, kaubaaluste stopperid, tugevdused ja kaitsed aluseriiulite püstpostidele ning riiulisüsteemide külgkaitsed.
  • Vajalikud pakkelauad ja laokärud, lisaks kontorimööbel.

Tugev eelis tulevikuks

Airshoppen kolis uuele laopinnale plaanikohaselt 2020. aasta teises kvartalis. Läbimõeldud ja optimaalne lahendus tagab neile tugeva eelise tulevikuks. Ettevõttel on nüüd effektiivne ja turvaline ladu, mis mahutab ligikaudu 2 500 000 toodet ning võimaldab teenindada miljonit lennureisijat aastas.

Aluseriiul

Tõhus laosüsteem Ultimate seeria aluseriiulitega

Innovatiivsed ning kvaliteetsed aluseriiulid Ultimate on disainitud ja toodetud AJ Grupi tehases. Ultimate raskekaubariiulitel on mitmeid eeliseid, sealhulgas kaks ruumisäästlikku omadust: (1) Kandetalad on seatavad 50 mm sammuga, et tagada riiulite maksimaalne mahutavus. (2) Ultimate seeria aluseriiulite tugipostid on kitsamad kui teistel alternatiividel, mis võimaldab paremini ära kasutada olemasolevat põrandapinda. Nii saate lisada täiendavaid aluseriiuleid või tekitada laiemad vahekäigud tõstukitega manööverdamiseks. Airshoppeni laos otsustati jätta rohkem ruumi tõste- ja transportseadmetega liikumise

Soovite rohkem infot terviklike laosüsteemide kohta? Küsige meie spetsialistidelt siin.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Palun oota...
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.

Vajad abi või otsid usaldusväärset sisustuspartnerit?

Oleme alati valmis aitama turvalise ja hästi toimiva töökeskkonna planeerimisel ning sisustamisel. Võta julgesti meiega ühendust, kui Sul on küsimusi toodete, tellimuse vormistamise, traspordivõimaluste, lisateenuste või terviklike sisustuslahenduste kohta.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitad, et oled lugenud ja nõustud AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.