Ergonoomiline kontorimööbel, mis aitab püsida aktiivsena laua tagant lahkumata

Paljud täiskasvanud veedavad suure osa oma päevast töölaua taga, istudes peamiselt toolil ühes asendis. Kuid meie kehad on loodud liikuma, mistõttu ei ole istuv eluviis soovitatav, kuna see võib mõjuda negatiivselt nii tervisele kui ka töövõimekusele. Seetõttu on oluline inversteerida ergonoomilise kontori lahendustesse, mis aitavad muuta tööasendit päeva jooksul ja hoida keha liikumises. AJ Toodete valikust leiate kõik vajaliku alates kõrguses reguleeritavatest kontori- ja konverentilaudadest kuni tasakaalu- ja sadultoolideni. Meie dünaamilised tooted võimaldavad treenida lihaseid samal ajal, mil töötate kirjutuslaua taga. Üha enam ettevõtteid on võtnud omaks populaarse aruaama - tervema keha ja vaimu taga peituvad uued aktiivsed tööharjumused.

Vahelduv kehaasend kõrguses reguleeritava lauaga

Muutes oma tööasendit istuva ja püsti seisva vahel, püsib teie keha liikumises ja olete oma ülesannete täitmises edukam. Meie kõrguses reguleeritavad kirjutuslauad on varustatud võimsa elektrimootoriga, mis tagab sujuva tasapinna liikumise vaid nupule vajutusega. Ideaalne lahendus, kui soovite saavutada päeva jooksul kehale vajaliku liikumise ja varieeruva tööasendi. Nende laudade tasapind on kaetud vastupidava ja kergelt puhastatava laminaadiga. Meie kõige paindlikuma mööbliseeria Modulus kõrguses reguleeritav kontorilaud on suurepärane valik mis tahes töökeskkonda. Oleme lisanud Modulus lauale ka takistusanduri, mis tuvastab objekti laua all ja seiskab vajadusel raami liikumise. Nii on tagatud laua ja selle alla paigutatud mööbli välimuse säilimine. Saadaval lai valik erinevaid viimistlusi igale maitsele.

Kõrguses reguleeritav konverentsilaud aktiivseteks nõupidamisteks

Aktiivsed koosolekuteruumid on saamas kaasaegsete kontorite lahutamatuks osaks, mis tagavad kolleegidele võimaluse ühistöö ajal püsti seista, ringi liikuda ning parandada läbi selle oma enesetunnet. Seetõttu on meie valikus lisaks klassikalistele mudelitele ka kõrguses reguleeritavad konverentislauad. Veelgi enam, mooduldisain aitab teil sisustada oma tööruume järjepidevalt vastavalt muutuvatele vajadustele nii, et üldpilt säiliks ühtne. Kõrguses reguleeritavate laudadega väldite liigsest istumisest tulenevaid terviseprobleeme.

Aktiivsed istumislahendused – alternatiiv traditsioonilisele kontoritoolile

Vähene aktiivsus ja staatiline asend on kehale koormavad. Seetõttu tuleb võtta kasutusele alternatiivsed istumislahendused. AJ-i valikus on väga erinevaid aktiivse kontori toole, mille hulgast endale sobivaim leida. Sellised lahendused muudavad keha vastupidavamaks ka pikkadele tööpäevadele ning treenivad kõhu-, selja- ja jalalihaseid – ja seda kõike istumisega ühel ajal! Üks populaarsemaid ning tuntumaid aktiivseid istumislahendusi on tasakaalupall, mis aitab parandada rühti ning treenida seljalihaseid. Kasutage tasakaalupalli, et leevendada pingeid õlgades, parandada vereringet, ennetada väsimuse teket ja säilitada tervislikum tööasend. Saadaval ka ergonoomilised sadultoolid, tasakaalutoolid, isteratas ja paljugi muud. Meie aktiivsed istumislahendused sobivad suurepäraselt enamikesse töökeskkondadesse, nagu näiteks kontorisse, kooli, tervisekeskustesse, haiglatesse jne.

Ergonoomilised põrandamatid seisvaks tööks

Kuigi tunde istumine ei ole soovitatav, võib ka seisev tööasend põhjustada pingeid ja valu jalgades ning seljas. Selle ennetamiseks on soovitatav kasutada spetsiaalset põrandamatti, mis tagab pehmema pinna seismiseks. Need matid vähendavad survet jalgadele ja põlvedele, hoides keha kergelt liikumises. Lisage põrandamatt oma kõrguses reguleeritavale lauale, et muuta seismine veelgi meeldivamaks.