• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Koosolekuteruumi sisustus

Leia mööbliseeria järgi

Konverentsiruumi mööbel

Konverentsiruume kasutatakse nii koosolekuteks, grupiaruteludeks kui ka kohtumisteks klientidega. Lisaks õigele ruumi ülesehitusele ja planeeringule on oluline ka õige sisustamine nii, et ruumi saaks kasutada vastavalt soovidele. Kui mööbel on ebamugav ning ruum ei täida oma eesmärki, siis on ka koosolekute läbiviimine ja keskendumine keerulisem. Kannatab nii koostöö kui ka lõpptulemus. Alates aastast 1975 on AJ Grupi eesmärgiks pakkuda kvaliteetset, vastupidavat ja praktilist koosoleku- ja kontorimööblit kõikidele ettevõtetele. Allpool on välja toodud mõned olulised elemendid, millele tasub koosolekuruumi sisustamisel tähelepanu pöörata.

Konverentsitoolid

Meie konverentsitoolide valik on väga lai. Valida saab erinevate mudelite, värvitoonide ja materjalide vahel - kangas, nahk, kunstnahk või laminaat. Kõik selleks, et saaksite kujundada oma ettevõttele kõige paremini sobiva konverentsiruumi. Kui Teil on kasutada väiksem ruum, siis on soovitatav valida toolid, mida saab üksteise peale virnastada. Nii saab väiksematel koosolekutel üleliigse mööbli tõsta seina äärde või vaheseina taha ära ning ruum tundub suurem ja avaram. Pikemateks koosolekuteks on pakkuda "sitness" tehnikaga tool, mille iste liigub kerget ette, taha ja külgedele, aktiveerides erinevaid lihaseid.

Koosolekulauad

Eduka koosoleku läbiviimiseks on oluline õige laudade valik. Vastavalt koosolekute iseloomule peavad lauad ruumis paiknema nii, et need toetaksid ruumis toimuvat tegevust. Mõelge laudu valides sellele, milline on koosolekuruumi põhi eesmärk. Pakume laudasid laiusega 500 kuni 1200 mm ja pikkusega 800 kuni 5600 mm. Laua suurus, mis on õige just teie ettevõttele, oleneb nii ruumi suurusest kui kujust. Kui soovite kujundada kaasaegset ja suursugust konverentsiruumi, siis on hea valik trompetjalal paadikujulise lauaplaadiga musta värvi puidumustriga suur koosolekulaud. Lisage sinna juurde sobivad toolid ning ruum suuremate arutelude läbiviimiseks on valmis.

Lektoripuldid

Kui teie koosolekutel tehakse tihti ettekandeid ning kutsute erinevaid esinejaid, siis on hea lisada ruumi ka lektoripult. Lektoripultidel on olemas riiulid või väike kapp, kuhu saab paigutada erinevaid materjale, mida ettekande tegemiseks vaja läheb. Valmistatud laminaadist, mis on vastupidav ning samas lihtsasti puhastatav.

Kui vajate abi konverentsiruumi planeerimisel, siis võtke meiga ühendust läbi kodulehe või helistage infotelefonil, aitame meeleldi parima lahenduse leidmisel.