Tööplatvormid ohutuks ja mugavaks tööks kõrgustes

Kõrgel töötamisega kaasnevad alati teatud ohud ja töövigastused on paraku üsna levinud. Kui ladustad kõrgematel riiulitel kaupu, siis kaasneb ülemistele riiulitele küünitamisega alati ka oht komistada või kukkuda. Et vältida vigastusi, pakume laias valikus vahendeid nagu tööplatvorme, astmepinke ja redeleid. Tutvu erinevate tööplatvormidega, mida saab kasutada kontoris, kaupluses, raamatukogus, töökojas, laos ja mujal.

Kokkupandavad astepingid

Kokkupandavad astmed sobivad täiuslikult arhiivi, raamatukokku, laoruumi ja mujale. Meie valikus on erineva kõrgusega astmeid, mida saab ladustamiseks hõlpsasti kokku klappida. Need on väga kerged ja seetõttu ka lihtsasti kaasas kantavad. Vali astmeid kas käsipuuga või ilma lähtuvalt oma ohutusnõuetest. Libisemisvastased astmed pakuvad taldadele paremat pidamist. Tutvu toodetega vastavas katergoorias.

Rulltaburetid

Praktilised rulltaburetid on valmistatud vastupidavast plastikust. Taburetil on vedrudega varustatud rattad, mis liiguvad sujuvalt igal pinnal. Taburetile survet avaldades vajuvad rattad sisse, mis tagab, et taburet on turvaliselt paigale fikseeritud ajaks, mil sellel seisad. Paks kummiliist tabureti aluse ümber kaitseb mööblit ja seinu kriimustuste eest. Rulltaburettide kandevõime on 150 kg. Pakume ka metallist astetaburette. Lisainfo leiate iga toote juurest.

Tellingud ja tööplatvormid

Saadaval erinevad tellingud ja tööplatvormid, mis tagavad turvalise töö kõrgustes. Meie poolt pakutavad tellingud on valmistatud kergest alumiiniumist, astmed ja platvorm on disainitud spetsiaalselt nii, et ei tekiks ohtu libisemiseks. Saadavan nii turvaäärega kui ka ilma selleta mudelid. Tänu tugevale konstruktsioonile sobivad meie tellingud ja tööplatvormid hästi ka töökodadesse ja tehastesse. Vali ratastega mudel, kui vajad hõlpsasti liigutatavat lahendust. Lisaks erinevatele astepinkidele, tööplatvormidele ja redelitele pakume ka teisi vajalikke tarvikuid. Näiteks erinevad tooted, nagu näiteks libisemisvastased matid, turvapeeglid ja hoiatuspiirded, mis aitavad luua ohutuma töökeskkonna ning vältida õnnetusi. Pakume ka erinevaid märgiseid, silmatorkavaid piirdelinte ning muud seesugust. Uuri lisaks turvavarustuse kohta meie veebilehelt.