Töölauad

Õige töölaud

Kas tead, milline töölaud vastab Sinu vajadustele?

Kui ei, siis tutvu soovitustega meie blogis

Telli kvaliteetne töölaud professionaalseks või koduseks kasutamiseks

Kvaliteetseid töölaudu vajatakse nii ladudes, garaažides kui ka teistes töökeskkondades. Korralik töölaud on väärt investeering, kuna see kannab raskeid seadmeid ning peab vastu intensiivsele igapäevasele kasutamisele nõudlikus keskkonnas. AJ Tooted pakub vastupidavaid töölaudu, mis sobivad nii töökeskkonda kui ka koduseks kasutamiseks. Tutvu erinevate töölaudade omadustega, et leida endale kõige sobivam mudel.

Töölauad Combo

Kui oled otsimas hõlpsasti kohandatavat töölauda, siis võib Sulle sobida just Combo seeria. Combo töölauad ja riiulid on hõlpasti monteeritavad, kuna pole vaja ei polte ega kruvisid. Töölaua täismõõdus alumine riiul pakub rohket hoiuruumi. Tugevast puitlaastplaadist valmistatud tasapinnaga Combo töölaual on hall pulbervärvitud metallraam. Lisavarustusena saadaval ka tööriistapaneelid, mille saab kinnitada laua külgedele. Tänu sellele on kõik vajalik alati käeulatuses. Meie valikust leiad erineva suurusega Combo töölauad. Võta meiega ühendust ja aitame leida kõige sobivama mudeli.

Reguleeritav töökõrgus

Töötamine tavaliste töölaudade taga võib inimesi väsitada, röövida neilt energiat ning põhjustada erinevaid kaebusi. Seetõttu pakume reguleeritava kõrgusega töölaudu, mis aitavad igaühel leida endale sobiva töökõrguse. Meie töölauad on varustatud elektrimootoritega, mis tagab kiire ja mugava kõrguse reguleerimise. Tänu sellele saavad töötajad muuta oma kehaasendit ning täita oma kohustusi nii istudes kui ka püsti seistes. Töölaua kõrgsurvelaminaadiga kaetud tasapind on vastupidav ja kergesti puhastatav. Vali mudel, mis täidab Sinu ootusi nii funktsioonide kui ka disaini poolest. Lisa juurde ka riiulid, tööriistapaneelid ning teised tarvikud, et luua personaalne lahendus. Lisateavet töölaudade kohta küsi meie klienditeeninduselt.

Töölaua komplektid

Meie töölaua komplektid on otstarbekas valik, kui otsid vastupidavat lauda koos optimaalse panipaigaga. Pakume töölaudu, mille juurde kuuluvad nii lukustatavad sahtlid kui ka kapid. Sahtlid ja kapid pakuvad töötajatele hõlpsasti ligipääsetavat kuid siiski turvalist panipaika oma tööriistadele ja seadmetele. Valikus erinevast materjalist tasapindadega töölaudu, mis kõik toetuvad stabiilsele metallraamile. Seatava kõrgusega lauad pakuvad paremat ergonoomikat ning aitavad igaühel leida endale mugava tööasendi. Lisage töökohtadele ka põrandamatid, mis vähendavad seisva töö korral pingeid jalgades ja seljas. Aitame meeleldi leida kõige sobivama töölaua komplekti.