Toolid

Toolid ettevõttele - meie valik katab kõik vajadused alates kontoritest kuni töökodadeni

Üle 40-aastase kogemusega AJ Grupi siht on pakkuda ettevõtetele otstarbekaid ja vastupidavaid sisustuslahendusi ning aidata luua tõhusat töökeskkonda. Tavaliselt kulutatakse palju aega ja vaeva arvutite või seadmete töö üle arutamisele, kuid väga vähe aega sellele, kuidas paremini istuda ja milline on hea töötool. Seetõttu on meie eesmärk juhtida tähelepanu sellele, kuidas õige istumisasend võib parandada märkimisväärselt meie tööheaolu ning enesetunnet.

Ergonoomiline ja kvaliteetne kontoritool

Ei saa salata, et töötoolid on iga kontori lahutamatu osa. Üldiselt on kontor jagatud erineva otstarbega ruumideks, kus vajatakse ka erinevaid istumislahendusi. See valik sõltub otseselt toolide otstarbest - kontoritoolid, konverentsitoolid, klienditoolid ja pehme mööbel. Meie juurest leiad lahendusi sõltumata sellest, milline on Sinu ettevõtte eelarve. Toolid on kaetud mitmesuguste materjalidega, nagu nahk, kunstnahk, tekstiil, villane kangas jne. Samuti pakub meie värvivalik midagi igale maitsele. Tänu sellele oleme kindlad, et suudame pakkuda erinevaid kontoritoole ja istumismööblit, mis toetavad töötajate heaolu ning aitavad luua meeldiva töökeskkonna.

Vastupidavad töötoolid tööstuslikesse keskkondadesse

Leia meie valikust meelepärane töötool töökotta, garaaži, laborisse või mis tahes teise nõudlikku keskkonda. Pakume erineva otstarbe ja funktsiooniga töötoole, mis aitavad parandada ergonoomikat hea ja heaolu. Mida rohkem aega veedad istudes, seda olulisem on valida kvaliteetne ja toetav mudel.

Baaritoolid

Meie valikust leiad ka nii klassikalisi kui ka kaasaegsemaid baaritoole restorani, kohvikusse, hotelli salongi või ettevõtte kööginurka. Meie toolid ja taburetid pakuvad istumismugavust kohvipauside, lõunasöökide ja kiirete koosolekute nautimiseks.

Kokkupandavad või virnastatavad toolid kitsastesse oludesse

Tänapäeval võib üks ruum täita mitmeid eesmärke, pakkudes võimalusi nii koosolekuteks, konverentsideks kui ka teisteks ühistegevusteks. Kui soovid ühte ruumi kasutada erineval otstarbel, siis tuleb valida kergesti kohandatav sisustus. Virnastatavad või kokkupandavad toolid sobivad just sellisel juhul eriti hästi.