Tellige lattu usaldusväärne kaal

Kas otsite täpset laokaalu väikepakenditele või alusekaalu tööstuslikuks kaalumiseks - AJ Toodetest leiate sobivad kaalud nõudlikku töökeskkonda. Pakume nii 0,1 g täpsusega kaalusid, kui ka neid, millega on võimalik kaaluda kuni 10 000 kg raskusi. Meie kaaludel on mitmeid talitlusi, sealhulgas loendamine, taarafunktsioon ja kontrollkaalumine. Oma ettevõtte vajadustele vastava kaalu leidmiseks tutvuge toote tehniliste andmetega.

Raskete koormate korral kasutage kraanakaalu

Tugev rippkaal võimaldab kaugjuhtimise ning hõlpsasti paika seatava ja vabalt pöörleva konksu abil kaaluda suuri raskusi, mida on keeruline lihtsalt ja ohutult käsitseda. Näidu fikseerimise funktsioon võimaldab teil näha väärtust ekraanil ka pärast raskuse eemaldamist. Meie veebilehelt leiate valikuid kuni 10-tonniste raskuste kaalumiseks.

Kaubaluste kaalud rasketele ja mahukatele kaupadele

Aluste kaaluga on võimalik kaaluda suuri ja kogukaid kaupu, mis on ladustatud kaubaalusele. Neid kaalusid saab kasutada ka loendamise, osakaalu määramise, võrdleva kaalumise, auditeerimise ja rühmitamise jaoks. Suurtes logistikakeskustes sobivad need kaalud kaupade kaalumiseks väljasaatmisel ja vastuvõtmisel, laokauba töötlemiseks ning kontrollimiseks. Leia enda ettevõttesse sobivaim mudel.

Kaks ühes lahendus kahveltõstuk-kaaluga

Kahveltõstuk-kaal võimaldab hõlpsasti kaaluda alustele ladustatud kaupu enne nede välja saatmist või hoiustamist. See on käepärane kaks-ühes toode, mida saab kasutada nii transportimiseks kui ka kaalumiseks, säästes nii aega ja muutes laoprotsessid tõhusamaks. Sobib suurepäraselt logistikakeskustesse, ladudesse, toomisesse jne. Kui soovid kaht talitlust eraldi hoida, siis pakume ka laia valikut täpseid alusekaale ning mugavalt manööverdatavaid kahveltõstukeid. Kui Sa ei leia vajadustele vastavat digitaalset kaalu või vajad abi andmete tõlgendamisel, siis pöördu julgesti meie klienditeeninduse poole. Saad meiega ühendust võta vestlusakna, e-kirja või telefoni teel.